Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

S7 Medical Company - Twoja szansa na sukces, pracuj i rozwiń skrzydła

Najkorzystniejszy abonamentowy program partnerski

Czym jest S7 Medical Company (dzisiaj to S7Health)

Rynek medyczny w Polsce wyceniany jest 122.500.000.000 złotych. Co więcej, wymagania jakie stawiane są wobec opieki medycznej sprawiają, że rynek ten cały czas się powiększa. S7 Medical Company jest przedsiębiorstwem, które postanowiło stworzyć projekt, dzięki któremu opieka medyczna na wysokim standardzie stanie się nie luksusem, lecz usługą dostępną dla każdego pacjenta. S7 Medical Company jest wyłącznym dystrybutorem Opieki Medycznej Signum, realizowanej na poziomie światowym, w zakresie wielu rozwiązań medycznych. Firma stworzyła więc program partnerski, który jest innowacyjny na skalę europejską i zapewnia swoim kontrahentom nie tylko pieniądze, ale również kompleksowe i profesjonalne wsparcie sprzedażowe.

Doskonały produkt i znakomita współpraca

Siłą programu partnerskiego S7 Medical Company jest znakomity produkt, jakim są pakiety medyczne, a w konsekwencji profesjonalna opieka medyczna oferowana w pełnym zakresie i dostępna dla każdego pacjenta. Produkt ten ma na celu uświadomienie społeczeństwa, iż pakiety medyczne to coś więcej niż relacja pacjent-lekarz, to produkt, który powinien zostać realizowany na najwyższym możliwym poziomie. Produktów, którymi zainteresuje się pacjenta jest aż siedem – są to bardzo zróżnicowane pakiety medyczne, dostępne w przeszło 1000 placówek medycznych w całej Polsce. Warto dodać, że są to nowoczesne i doskonale wyposażone placówki medyczne. Jeden abonament, kompleksowe usługi w nim ujęte, żadnych dopłat, żadnych ukrytych kosztów – to właśnie produkt S7 Medical Company, dzięki któremu sprzedaż stanie się bajecznie prosta dla każdego.

Co zyskujecie Państwo przystępując do programu partnerskiego? Oczywiście pełne wsparcie, od samego początku do samego końca. Przygotowanie strategii sprzedaży produktów medycznych na danym rynku, opiekę menadżera, doskonały produkt, jakim jest sześć unikalnych pakietów medycznych, pomoc w budowie sieci sprzedaży i pozyskiwaniu klientów, a w efekcie rozwój, który zagwarantuje pieniądze, a najlepszym również najbardziej atrakcyjne produkty premiowe. Nasi Partnerzy otrzymują profesjonalny system informatyczny, pełne wsparcie Działu Wsparcia Sprzedaży, kompletne materiały marketingowe, a także prezentacje on-line, pomoc specjalistów oraz liczne szkolenia i spotkania.

Pierwsze kroki

Aby zostać naszym partnerem wystarczy zrobić tylko niewielki, pierwszy krok. Zyskując tym samym liczne i bardzo atrakcyjne rozwiązania. Pierwszym krokiem jest zapoznanie się ze szczegółową ofertą. Po zapoznaniu się z ofertą oraz możliwością zarobku, niezbędne staje się podpisanie umowy. Umowa zapewnia:

  • możliwość sprzedaży usług i pakietów,
  • stworzenie zespołu sprzedażowego,
  • dostęp do systemu informatycznego.

Po podpisaniu umowy, nasz partner należący do Programu Partnerskiego otrzyma możliwość zarobienia nawet do 55% z marży sprzedanego pakietu. Premię, pod postacią wspaniałych produktów, takich jak luksusowe samochody czy też możliwość zostania akcjonariuszem firmy. Wiele bezpłatnych szkoleń, dzięki którym Nasz Partner dowie się, jak sprzedawać, komu dobrać który pakiet medyczny oraz jak efektywniej wykorzystywać możliwości jakie daje firma S7 Medical Company. Otrzymanie gotowych narzędzi oraz pełnego wsparcia sprzedaży jest potwierdzeniem tego, iż sukces Naszego Partnera jest również naszym sukcesem, wykorzystując wspólne możliwości można osiągnąć naprawdę dobre i korzystne wyniki.

Współpraca z S7 Medical Company to coś więcej niż praca, to realna szansa na dobry biznes, na stworzenie własnego działu sprzedaży, sprzedanie produktów, które zaspokoją potrzeby każdego klienta. Rynek medyczny warty jest w Polsce miliardy, a jego rozwój jest gwarantowany. S7 Medical Company do współpracy nie wymaga ani własnej działalności gospodarczej, ani tym bardziej podpisywania zobowiązującej umowy. W każdej chwili każdy może zrezygnować, jednak propozycja z jaką wychodzi S7 Medical Company jest tak bardzo atrakcyjna, że sprzedaż może stać się nie dodatkowym zarobkiem, lecz podstawowym źródłem dochodu.

Program Partnerski jest prawdziwie partnerski

S7 Medical Company dołoży wszelkich starań aby Nasi Partnerzy otrzymali nie tylko najlepsze i niezbędne materiały, ale również pełną pomoc i fachowe szkolenia. Program Partnerski promuje najlepszych i daje możliwość zarobku wszystkim, bez względu na stopień zaangażowania się w dystrybucję pakietów medycznych. Zarobek może zaczynać się na 300 złotych miesięcznie, a kończyć na 50 000 złotych miesięcznie, a nawet na wyższych kwotach. Ci, którzy do tej pory zdecydowali się przystąpić do programu jednogłośnie mówią, że Program Partnerski S7 Medical Company jest naprawdę partnerski, a możliwości jakie zapewnia są wręcz olbrzymie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oraz skorzystania z tych możliwości, bo to coś znacznie lepszego niż praca, to możliwość zaistnienia w świecie biznesu poprzez sprzedaż produktów gotowych, spełniających wymagania jakie stawia przed nimi rynek medyczny XXI wieku.

  • Bezpieczeństwo
  • Gwarancja
  • Profesjonalizm
  • Jakość
  • Szybkość
  • Oszczędność

Skorzystaj z usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą opiekę medyczną. Wybierz pakiet medyczny, który pozwoli Ci korzystać z wizyt u specjalistów, szczepień i szerokiego zakresu usług medycznych. To doskonale zabezpieczenie na przyszłość, dzięki któremu masz pewność, że w przypadku choroby zatroszczą się o Ciebie renomowani lekarze specjaliści.

Zarejestruj się Teraz! Wybierz Opiekę Medyczną na Najwyższym Poziomie

Poznaj Pakiety Medyczne S7 dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź Promocje!