Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Pakiet Medyczny NIEBIESKI

Profesjonalny przegląd zdrowia, prowadzenie ciąży, chirurgia jednego dnia wykonana przez specjalistyczny zespół lekarzy

Zdajemy sobie sprawę z tego, że współcześnie nie jest łatwo, jeśli chodzi o specjalistyczną opiekę medyczną. Mając to na względzie przygotowaliśmy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Zainwestuj w indywidualny Niebieski Pakiet Medyczny! Dzięki temu zyskasz dostęp do specjalistów bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów. Za niewielką miesięczną opłatę otoczysz się wspaniałą opieką lekarzy, zapomnisz o stresie związanym z kolejkami, czy trudnościach wynikających z zapisaniem się na wizytę do profesjonalnych medyków. Skorzystasz także z opcji jaką jest chirurgia jednego dnia nieodpłatnie do kwoty 500 złotych. Zapewnij sobie jakość, na jaką Cię stać! Sprawdź, co możesz zyskać w niebieskim pakietem medycznym.

Jakie rozwiązania proponuje Niebieski Pakiet Medyczny?

Niebieski Pakiet Medyczny da Ci możliwość bezproblemowego kontaktu z infolinią medyczną przez 24 godziny, siedem dni w tygodniu. Bez kłopotu i kolejek skorzystasz z wizyty u jednego z trzech lekarzy pierwszego kontaktu, a mianowicie internisty, lekarza medycyny rodzinnej i pediatry. W pakiecie zyskasz też możliwość umówienia się do wybranego specjalisty bez skierowania. Będziesz mieć do wyboru chirurga ogólnego, dermatologa, ginekologa, laryngologa, neurologa, okulistę i urologa. Czas oczekiwania to tylko maksymalnie 5 dni. W ramach tego rozwiązania oferujemy również prowadzenie ciąży, ginekolog prywatnie i badania diagnostyczne. Proponujemy też pomoc ambulatoryjną przez 24 godziny na dobę. To także chirurgia jednego dnia, a także szczepienia przeciw grypie. Ostatnia z wymienionych usług obejmuje bezpłatną konsultację przed wykonaniem zastrzyku, darmowe wykonanie iniekcji i 50-procentową obniżkę na szczepionkę. Otrzymasz też 20 procent rabatu na leczenie stomatologiczne w palcówkach POLMED.

Zabieg chirurgiczny wykonany przez profesjonalnych lekarzy

Niebieski Pakiet Medyczny pozwala skorzystać z rozwiązania jakim jest chirurgia jednego dnia. Do Twojej dyspozycji będzie aż sześćdziesiąt jeden zakresów zabiegów. Zgodnie z warunkami operacja do kwoty nieprzekraczającej 500 złotych będzie wykonana nieodpłatnie. W ramach tej opcji zyskujesz także wysoki poziom profesjonalizmu. Wynika to z tego, że każdy zabieg zaliczany do usługi medycznej chirurgia dnia jednego wykonywany jest przez lekarzy dysponujących ogromną wiedzą i doświadczeniem.

Jest to dla Ciebie interesujące? Nie czekaj zatem i zapewnij sobie to, co najlepsze już dziś! Rozszerzona profilaktyka zdrowia sprawi, że zyskasz spokój i bezpieczeństwo! Chirurgia dnia jednego, ciąża prowadzenie, ginekolog ciąża prywatnie, a także szczepienia przeciw grypie to najważniejsze kwestie, które ukrywają się pod postacią tego pakietu medycznego.

Niebieski Pakiet Medyczny to profesjonalna opieka medyczna, bezpieczeństwo, szybkość, wysoka jakość i oszczędność dla budżetu domowego. Podnieś komfort swojego życia, pozbądź się stresu związanego z utrudnionym dostępem do opieki medycznej i zyskaj więcej czasu dla siebie. Poznaj szczegóły i skorzystaj z rozwiązania, które pozwoli Ci otoczyć się skuteczną opieką lekarzy. Wszystko to otrzymasz za niewielką opłatą miesięczną! Zapraszamy!

Całodobowa Linia Medyczna

Rezerwacja terminów wizyt i badań na terenie całego kraju – 24h Infolinia Medyczna.

Ogólnopolska infolinia dostępna jest dla pacjentów przez całą dobę. Poprzez infolinię pacjent może zarezerwować dogodne terminy wizyt lekarskich i badań. Numer infolinii jest również telefonem alarmowym, poprzez który pacjent może zgłaszać zaistniałe problemy zdrowotne, konsultować się z dyżurującymi specjalistami oraz zamawiać wizyty domowe. Co więcej pacjenci placówki medycznej mają możliwość otrzymania przypomnienia o terminie wizyty lekarskiej lub o badaniu na telefon poprzez SMS-a. Każdy pacjent posiadający pakiet medyczny niebieski otrzymuje kartę pacjenta. Na karcie znajduje się numer całodobowej infolinii, pod który pacjent może dzwonić zgłaszając chęć skorzystania z pomocy medycznej.

Pakiet Niebieski

Szczepienia przeciw grypie

Coroczne profilaktyczne szczepienie przeciw grypie.

Usługa szczepienia obejmuje:

 • bezpłatną konsultację przed wykonaniem szczepienia,
 • bezpłatne wykonanie iniekcji,
 • 50 % rabatu na szczepionkę.

Prowadzenie ciąży

Prowadzenie ciąży przez lekarza specjalistę, lekarza ginekologa-położnika, w tym badania diagnostyczne są zgodne z zakresem usług pakietu posiadanego przez pacjentkę.

Zabiegi ambulatoryjne

Przeprowadzanie zabiegów ambulatoryjnych odbywa się zgodnie z konsultacjami specjalistycznymi. Usługi zabiegowe są realizowane przez pielęgniarkę lub lekarza, podczas konsultacji lekarskiej, lub po niej w warunkach ambulatoryjnych z 15 % zniżką u Partnerów Medycznych, jak również z 25 % zniżką w Centrach Medycznych usługodawcy.

Zakres konsultacyjnych zabiegów ambulatoryjnych zależy od zakresu konsultacji specjalistycznych, do jakich pacjent jest uprawniony w ramach wykupionego abonamentu.

 • Zabiegi ambulatoryjne chirurgiczne: wykonanie/zmiana opatrunku prostego, który nie wymaga interwencji chirurga, pobranie wymazu i wykonanie posiewu, zdjęcie szwów po zabiegach zrealizowanych w centrach i poza centrami własnymi Zleceniobiorcy, klasyfikacja przypadku po rozpoznaniu lekarskim (nieobejmowane są szwy zdejmowane po porodzie), znieczulenie miejscowe, usunięcie kleszcza.
 • Zabiegi ambulatoryjne laryngologiczne: włożenie oraz usunięcie przedniej tamponady nosa, przedmuchiwanie (kateteryzacja) trąbki słuchowej, koagulacja naczyń przegrody nosa, usunięcie ciała obcego z ucha i nosa, założenie/zmiana innego typu opatrunku laryngologicznego, założenie/zmiana/usunięcie sączka, płukanie ucha/nosa, laryngoskopia pośrednia, pobranie wymazu/posiewu,
 • założenie szwów, usunięcie szwów po zabiegach laryngologicznych wykonywanych w centrach oraz poza centrami własnymi Zleceniobiorcy – ocena przypadku przez specjalistę, donosowe podanie leku obkurczającego śluzówki nosa.
 • Zabiegi ambulatoryjne okulistyczne: wykonanie badania dna oka, pomiar ciśnienia śródgałkowego, wyciągnięcie ciała obcego z oka, wykonanie badania ostrości widzenia, pola widzenia oraz widzenia przestrzennego, zastrzyku podspojówkowego, badanie autorefraktometrem, aplikacja leku do worka spojówkowego, przepłukanie worka spojówkowego, gonioskopia, pobranie wymazu/posiewu, przystosowanie do ciemności, dobór szkieł do okularów.
 • Zabiegi ambulatoryjne dermatologiczne: dermatoskopia, pobranie wymazu/posiewu.
 • Zabiegi ambulatoryjne ginekologiczne: pobranie próbek w zakresie badania cytologicznego.

Uwaga: Wspomniane powyżej zabiegi wykonywane są, jako dopełnienie konsultacji lekarskiej, dostępnej w placówce. Materiały oraz środki medyczne tj.: gips tradycyjny, opatrunki, bandaże, venflon, strzykawki, waciki, plastry, igły, środki dezynfekujące, szwy i nici chirurgiczne, użyte podczas wykonywanych zabiegów są dla pacjenta bezpłatne.

Podstawowa opieka lekarzy specjalistów

Każdy pacjent ma bezpośredni oraz nieograniczony dostęp do wybranych specjalistów, bez okazania skierowania od internisty.

W skład konsultacji lekarskich wchodzi: wywiad, badanie przedmiotowe, skierowania na badania, diagnoza lekarska, leczenie, wskazania prowadzące do dalszego leczenia pacjenta.

LEKARZE PIERWSZEGO KONTAKTU:

 • internista,
 • lekarz medycyny rodzinnej,
 • pediatra.

LEKARZE SPECJALIŚCI:

 • chirurg ogólny,
 • dermatolog,
 • ginekolog,
 • laryngolog,
 • neurolog,
 • okulista,
 • urolog.

Podstawowe badania laboratoryjne i diagnostyczne

Bezpłatne i nielimitowane badania laboratoryjne oraz diagnostyczne zlecone przez lekarza.

Badania laboratoryjne: OB, morfologia krwi z rozmazem, badanie ogólne moczu, jonogram (sód i potas), glukoza we krwi, żelazo we krwi, magnez we krwi, mocznik we krwi, kreatynina we krwi, cholesterol całkowity, trójglicerydy, bilirubina we krwi, białko we krwi, poziom AspAT oraz AlAT, poziom GGTP we krwi, poziom amylazy we krwi, poziom ASO, poziom APTT i PT we krwi, poziom fibrynogenu.

Badania diagnostyczne: cytologia ginekologiczna, RTG klatki piersiowej, kości i stawów, czaszki, zdjęcie przeglądowe narządów jamy brzusznej USG jamy brzusznej, jąder, narządów rodnych, nerek, pęcherza moczowego, piersi, płodu, prostaty – przez powłoki brzuszne, ślinianek, tarczycy , EKG spoczynkowe, spirometria audiometria.

Kontrast używany do badań diagnostycznych jest wliczony w cenę pakietu.

Usługi pielęgniarskie w placówce

Profesjonalna opieka pielęgniarska w Klinice.

Personel medyczny zapewnia usługi w zakresie:

 • iniekcja domięśniowa (lek pacjenta),
 • iniekcja dożylna (lek pacjenta),
 • kroplowy wlew dożylny (lek pacjenta),
 • opatrunek prosty,
 • pomiar ciśnienia krwi,
 • próby śródskórne.

Profilaktyczny przegląd stanu zdrowia

Zakres badań ustalany jest zawsze po przebyciu rozmowy z lekarzem. Usługa należy się bezpłatnie jeden raz w roku. Natomiast w przypadku, jak posiadacz pakietu wykonuje przegląd zdrowia częściej, przypada jemu zniżka w wysokości 50% wartości realizowanych badań lekarskich.

Zapobiegawcza diagnostyka stanu zdrowia może być wykonana także dla bliskich posiadacza pakietu niebieskiego, w tym partnera, dzieci, i rodziców pacjenta, z rabatem 30 – procentowym od ceny Kliniki.

Usługa dostępna w miastach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Kraków, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Starogard Gdański.

Chirurgia jednego dnia

Zabieg chirurgiczny, wykonany przez profesjonalny zespół lekarzy oraz pielęgniarek w placówce medycznej, która posiada formalne uprawnienia. Każdy zabieg operacyjny jest czynnością leczniczą, związaną z przeprowadzeniem specjalistycznych przecięć powłok ciała, czego wynikiem jest usunięcie przyczyny choroby u pacjenta albo planowa zmiana uwarunkowań anatomicznych.

Wszystkie zabiegi chirurgiczne są wykonywane jedynie na zlecenie specjalisty. Warto jednak pamiętać, że nie są pokrywane koszty zabiegów już zaplanowanych przez pierwsze pół roku od chwili zakupienia tudzież wyboru rozszerzonej wersji pakietowej. Spis zabiegów wchodzących w zakres usług: artroskopia, iniekcja dostawowa, jednostronna operacja palucha koślawego (hallux), jednostronna operacja przepukliny pachwinowej (+ siatka), jednostronna operacja przepukliny udowej, operacja innych przepuklin przedniej ściany brzucha, korekcja palca młotkowatego, krioterapia ginekologiczna, laparoskopowa operacja przepukliny pachwinowej, endoskopowa operacja żylaków powrózka nasiennego, laparoskopowe usunięcie jajnika, artroskopowe usunięcie łąkotki stawu kolanowego, laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, laparoskopowe usunięcie przydatków, endoskopowe wyłuszczenie mięśniaka, laparoskopowe wyłuszczenie torbieli jajnika, marsupializacja gruczołu Bartholin’a, nacięcie i drenaż skóry i tkanki podskórnej, nacięcie ropni gruczołu Bartholin’a, obustronna operacja palucha koślawego (halux), obustronna operacja przepukliny pachwinowej (+ siatka), obustronna operacja przepukliny udowej, oczyszczenie paznokcia, łożyska paznokcia, wału paznokciowego, odroczone szycie ścięgna ręki, operacja „palców trzaskających”, operacja kręczu szyi, operacja przepukliny pępkowej, operacja stawu obojczykowo-barkowego, operacja stulejki, operacja usunięcia jądra,

operacja wodniaka osłonki pochwowej, operacja zatoki szczękowej, operacja żylaków powrózka nasiennego, operacyjne zaopatrzenie złamania ze stabilizacją, operacja szczeliny odbytu, opracowanie rany, oparzenia, plastyka przegrody nosowej, radykalne wycięcie zmiany skóry i tkanki podskórnej + badanie histopatologiczne, szycie rany (skóra i tkanka podskórna), usunięcie ciała obcego z powłok ciała, usunięcie gradówki, usunięcie guzków krwawniczych odbytu met. Longo, usunięcie implantów z kości (śruby, płyty, gwoździe), usunięcie kaletki (łokciowej, kolanowej), usunięcie migdałków podniebiennych, usunięcie polipa szyjki macicy, usunięcie przetoki około okołoodbytniczej, usunięcie szwów, usunięcie ślinianki podżuchwowej, usunięcie torbieli galaretowatej (ganglion) – dołu podkolanowego, nadgarstka lub innych, usunięcie torbieli lub zatoki lipoidalnej, usunięcie torbieli szyi, usunięcie wrastających paznokci, usunięcie żylaków podudzi, 1 kończyna, usunięcie żylaków podudzi - 2 kończyny, uwolnienie kanału nadgarstka, uwolnienie przykurczu Dupuytrien’a, wyłuszczenie torbieli gruczołu Bartholin’a, wytworzenie przetoki p. moczowego zestawem "Cystofix", zabieg rozszerzenia, kalibrowania cewki moczowej, zaopatrzenie złamania.

Maksymalna łączna wartość dopłaty
do zabiegów w ciągu 1 roku - 500 zł.

10 % rabatu na transport medyczny na terenie całej Polski

Zapewniamy transport medyczny na terenie całego kraju z rabatem 10 %, po uprzednim kontakcie z konsultantem całodobowej infolinii, który uzna potrzebę transportu pacjenta z uwagi na polecenie lekarskie.

Stomatologia

W zakresie usług stomatologicznych oferujemy bezpłatnie: konsultację stomatologiczną - badanie jamy ustnej i plan leczenia ubytków, wskazówki dotyczące prawidłowej higieny jamy ustnej. Zniżkę 20 % we własnych Klinikach Medycznych operatora medycznego (Warszawa, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Kraków, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Starogard Gdański) na leczenie stomatologiczne zachowawcze w tym: leczenie ubytków próchniczych, leczenie kanałowe zębów, odbudowę zębów, suchy zębodół, dewitalizację, amputację i ekstyrpację miazgi, impregnację zębiny.

Dodatkowo

 • 15 % rabatu na usługi medyczne: konsultacje lekarskie i ambulatoryjną diagnostykę oferowane u Partnerów Medycznych.
 • 25 % rabatu na usługi medyczne: konsultacje lekarskie i ambulatoryjną diagnostykę oferowane w Klinikach Medycznych operatora medycznego (Warszawa, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Kraków, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Starogard Gdański).

Prywatna opieka medyczna pozwala Ci wybrać jedną z trzech opcji:

 • indywidualną – pakiet jednej osoby, której przysługuje udział w programie opieki medycznej,
 • partnerską – ubezpieczenie medyczne rozszerzone o jedną osobę: współmałżonka lub partnera bądź też dziecka do ukończenia przez nie 25 roku życia,
 • rodzinną – pakiet medyczny obejmuje rodzinę, a więc współmałżonka lub partnera, a także dzieci do ukończenia przez nie 25 roku życia.

Nie czekaj i zamów Niebieski Pakiet Medyczny już dziś! Zapewnij sobie jakość, na którą Cię stać!

 • Bezpieczeństwo
 • Gwarancja
 • Profesjonalizm
 • Jakość
 • Szybkość
 • Oszczędność

Łatwy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu. Bezpłatne i szybkie wizyty u specjalistów. Wszystko to z poszanowaniem Twojego czasu i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Wybierz pakiet profesjonalnej opieki medycznej, z którego skorzystały już tysiące Klientów. Podnieś komfort swojego życia. Kliknij przycisk poniżej i zamów już teraz pakiet godnej opieki medycznej!

Nie Czekaj! Zamów Pakiet Niebieski Teraz

Poznaj Pakiety Medyczne S7. Sprawdź Promocje!