Imię:
E-mail:
Telefon:

Opcjonalne., jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia SMS.

Podanie danych osobowych jest równoznaczne z udzieleniem dobrowolnej zgody na ich przetwarzanie. W każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne, posłużą w celu komunikacji między nami.

NOWE METODY NA ZDROWIE

    Twoje zdrowe nawyki                     odbierz bezpłatny ebook

Opieka medyczna

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Już dziś zadbaj o zdrowie. Prywatna opieka medyczna z pakietem medycznym S7 to świadczenia medyczne profesjonalnie i szybko, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Korzystaj z pomocy specjalistów bez ponoszenia horrendalnych kosztów i czekania w kolejkach. Zostań świadomym pacjentem i zyskaj dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej, na którą zasługujesz.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Jak szybko zarobić pieniądze? S7 Współpraca biznesowa!

Zdrowie oraz wysokie zarobki są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Jesteśmy jedyną firmą medyczną, która proponuje współpracę w ramach sprzedaży pakietów medycznych klientom indywidualnym i firmom. Wysokie prowizje i elastyczny czas pracy, to zaledwie część korzyści, jakie wynikają ze współpracy z naszą firmą.

Naszym priorytetem jest dobro pacjentów, jak i troska o Twoje fundusze. Z tego względu pomagamy w uzyskaniu kompleksowej opieki medycznej i udostępniamy sposób pozwalający na zarabianie pieniędzy. Przed Tobą są tylko trzy proste kroki, które musisz zrobić, aby stać się częścią społeczności S7 funkcjonującej pod nazwą/marką usługi S7Health i tworzyć razem z nami innowacyjny i bezpieczny model zarabiania.

Trzy kroki do sukcesu:

KROK 1. Zarejestruj się za pomocą prostego formularza, klikając przycisk REJESTRACJA.

KROK 2. Znajdź osoby, które podobnie jak Ty chcą pomnażać swoje zyski, założą konta w systemie i skorzystają z usługi.

KROK 3. Zacznij obserwować wzrost przychodu na swoim koncie.

JAK ZARABIAĆ?

Niemalże natychmiast rejestracji możesz obserwować generowane zyski. Nie trzeba nikogo przekonywać, że pakiet medyczny S7 to doskonała i niedroga alternatywa dla publicznej i prywatnej opieki zdrowotnej. Dlatego zdobywanie Klientów odbywa się w szybki i prosty sposób. Każdy klient to prowizja w wysokości nawet 55% miesięcznej składki klienta.

Jak wygląda to w praktyce?

Wynagrodzenie określane jest w planie gratyfikacji (kliknij w znajdujący się po prawej stronie napis "PLAN BIZNESOWY"). Wyłącznie od Ciebie zależy, czy odbierzesz też jednorazową premię czy może skorzystasz z naszego programu samochodowego. Sprawdź sam! Osoba na filmie odebrała nowe BMW już po kilku miesiącach współpracy!

W grupie również tkwi siła!

Nie chcesz pracować w pojedynkę? To żaden problem. Dajemy Ci możliwość wzbogacenia się również w zespole. Współpraca polega na zdobywaniu klientów oraz partnerów. Twoja wynagrodzenie będzie rosnąć wraz z ilością pakietów sprzedanych przez Twoich współpracowników. Możliwy przychód po pięciu latach kooperacji to ponad 300 000 zł.

JAK WYSTARTOWAĆ?

Budowę swojego sukcesu zaczynasz od odbycia kursu "Promocja na Facebooku...", który możesz mieć Gratis Tutaj »

Następnie dodaj poniższe linki w dowolnym miejscu w Internecie (np. Facebook’u, blogu, forum, itd.) gdzie będą one działać i pracować dla Ciebie!

Wszystko razem się nakręca

Po zalogowaniu się w panelu otrzymasz indywidualny identyfikator, który należy wpisać w końcówkę linku powyżej. Dzięki temu system automatycznie przypisze do Ciebie nowego Klienta lub Partnera.

Oprócz wysokiej prowizji, w S7 czekają na Ciebie:

 • niezbędne materiały (umowy, broszury, ulotki, prezentacje i inne materiały pomocnicze),
 • dostęp do profesjonalnych szkoleń (stacjonarnych i online) oraz specjalnych webinarów,
 • dostęp do wirtualnego biura wraz z unikatowymi linkami, statystykami, klientami, bazą danych,
 • gotową stronę sprzedażową,
 • możliwość sprzedaży bezpośredniej i współpracy polegającej na polecaniu przez Internet,
 • wsparcie mailowe i telefoniczne.

Wciąż zastanawiasz się jak szybko zarobić pieniądze... Nie czekaj. Dołącz do projektu S7. Podpisz umowę gwarantującą, że zapłacimy Ci pieniądze. Opłać aktywację za 39 zł lub opłać aktywację z pakietem - wybierz jeden z pakietów w wersji indywidulanej, partnerskiej lub rodzinnej. Dowiedz się krok po kroku: jak pozyskać pierwszego klienta, jak pozyskać partnera i poznaj plan skutecznego działania. Profity, które gwarantuje udział w prezentowanym modelu zarabiania są niewspółmiernie wysokie do kosztów poniesionych przez Ciebie na początku, czyli 39 zł i pakiet medyczny jeśli tylko chcesz - pakiet nie jest obowiązkowy, a polecany przez nas dla wspólnego zdrowia. Dobra inwestycja, to inwestycja w lepszą przyszłość.

 • Wiedza
 • Wsparcie
 • Elastyczny czas pracy
 • Wysokie prowizje
 • Własny biznes
 • Sukces

Uruchom własny biznes przy pomocy prostego i skutecznego systemu zarabiania. Pomagaj innym, dając szansę na zdrowie. Współpraca z naszą firmą to wysokie zarobki i sporo wolnego czasu, dzięki któremu możesz odpoczywać, cieszyć się życiem i spełniać marzenia!