Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Jak szybko zarobić pieniądze? S7 Współpraca biznesowa!

Zdrowie oraz wysokie zarobki są na wyciągnięcie Twojej ręki!

Jesteśmy jedyną firmą medyczną, która proponuje współpracę w ramach sprzedaży pakietów medycznych klientom indywidualnym i firmom. Wysokie prowizje i elastyczny czas pracy, to zaledwie część korzyści, jakie wynikają ze współpracy z naszą firmą.

Naszym priorytetem jest dobro pacjentów, jak i troska o Twoje fundusze. Z tego względu pomagamy w uzyskaniu kompleksowej opieki medycznej i stwarzamy możliwości pozwalający na zarabianie pieniędzy. Przed Tobą są tylko trzy proste kroki, które musisz zrobić, aby stać się częścią społeczności S7 funkcjonującej pod marką usługi S7Health i tworzyć razem z nami innowacyjny i bezpieczny model zarabiania.

Trzy kroki do sukcesu:

KROK 1. Zarejestruj się za pomocą prostego formularza, klikając przycisk REJESTRACJA.

KROK 2. Poznaj nasz system oraz jego duże możliwości, po czym stwórz plan rozwoju i nie daj się zaskoczyć problemom.

KROK 3. Docieraj do klientów (i/lub partnerów), aby obserwować stały wzrost przychodu na swoim koncie.

JAK ZARABIAĆ?

Niemalże natychmiast po rejestracji możesz obserwować generowane zyski. Teoretycznie nie trzeba nikogo przekonywać, że pakiet medyczny S7 to doskonała i niedroga alternatywa dla publicznej i prywatnej opieki zdrowotnej. W praktyce marketing jest prosty jednak nie łatwy i musisz się zaangażować, wówczas zdobywanie Klientów odbywa się w szybki i prosty sposób. Każdy klient to prowizja w wysokości nawet 55% miesięcznej składki klienta.

Jak wygląda to w praktyce?

Wynagrodzenie określane jest w planie gratyfikacji (kliknij w znajdujący się po prawej stronie napis "PLAN BIZNESOWY" i zobacz więcej...). Wyłącznie od Ciebie zależy, czy odbierzesz też jednorazową premię czy może skorzystasz z naszego programu samochodowego. Sprawdź sam! Osoba na filmie odebrała nowe BMW już po kilku miesiącach współpracy!

W grupie również tkwi siła!

Nie chcesz pracować w pojedynkę? To żaden problem. Dajemy Ci możliwość wzbogacenia się również w zespole. Współpraca polega na zdobywaniu klientów oraz partnerów. Twoja wynagrodzenie będzie rosnąć wraz z ilością pakietów sprzedanych przez Twoich współpracowników. Możliwy niewygórowany przychód po pięciu latach kooperacji to 300 000 zł.

JAK WYSTARTOWAĆ?

Budowę swojego sukcesu możesz zacząć od odbycia kursu "Promocja na Facebooku...", który możesz mieć Gratis Tutaj »

Następnie dodaj poniższe linki w dowolnym miejscu w Internecie (np. Facebook’u, blogu, forum, itd.) gdzie będą one działać i pracować dla Ciebie!

Jeżeli szukasz Klientów, udostępnij poniższy link:

http://s7partner.dbm.org.pl/index.html?id=TwojIdentyfikator

Jeżeli szukasz Partnerów, udostępnij poniższy link:

http://s7partner.dbm.org.pl/wspolpraca.html?id=TwojIdentyfikator

Umieszczenie unikalnego identyfikatora w udostępnianym przez Ciebie adresie strony sprawi, że przyciski znajdujące się na tej witrynie będą miały Twój identyfikator. Gdy czytelnik kliknie w przycisk (złoży zamówienie) prowizja będzie zliczana na Twoje konto. Jest to prosty i przyjazny, co nie znaczy łatwy system zarabiania.

Uwaga! Aby Twój identyfikator był zapamiętany (przez 30 dni) i przekazywany do kolejnych podstron strony S7 Partner prześlij do nas swoje dane uzyskane podczas rejestracji. Po dokonaniu tego działania zostaniesz umieszczony na liście naszych zaufanych partnerów. Od tego czasu przy pomocy Twojego identyfikatora będą zliczane wizyty na stronie i każdej podstronie, a także liczba wysłanych wniosków będących rezultatem Twojego polecenia.

Wszystko razem się nakręca

Po zalogowaniu się w panelu otrzymasz indywidualny identyfikator, który należy wpisać w końcówkę linku powyżej. Dzięki temu system automatycznie przypisze do Ciebie nowego Klienta lub Partnera.

Oprócz wysokiej prowizji, w S7 czekają na Ciebie:

  • niezbędne materiały (umowy, broszury, ulotki, prezentacje i inne materiały pomocnicze),
  • dostęp do profesjonalnych szkoleń (stacjonarnych i online) oraz specjalnych webinarów,
  • dostęp do wirtualnego biura wraz z unikatowymi linkami, statystykami, klientami, bazą danych,
  • otrzymasz gotową stronę sprzedażową,
  • możliwość sprzedaży bezpośredniej i współpracy polegającej na polecaniu przez Internet,
  • wsparcie mailowe i telefoniczne.

Wciąż zastanawiasz się jak szybko zarobić pieniądze... Nie czekaj. Dołącz do projektu S7. Podpisz umowę gwarantującą, że zapłacimy Ci pieniądze. Opłać aktywację za 39 zł lub opłać aktywację z pakietem - wybierz jeden z pakietów w wersji indywidulanej, partnerskiej lub rodzinnej. Dowiedz się krok po kroku: jak pozyskać pierwszego klienta, jak pozyskać partnera i poznaj plan skutecznego działania. Profity, które gwarantuje udział w prezentowanym modelu zarabiania są niewspółmiernie wysokie do kosztów poniesionych przez Ciebie na początku, czyli 39 zł i pakiet medyczny jeśli tylko chcesz - pakiet nie jest obowiązkowy, a polecany przez nas dla wspólnego zdrowia. Dobra inwestycja, to inwestycja w lepszą przyszłość.

  • Wiedza
  • Wsparcie
  • Elastyczny czas pracy
  • Wysokie prowizje
  • Własny biznes
  • Sukces

Uruchom własny biznes przy pomocy prostego i skutecznego systemu zarabiania. Pomagaj innym, dając szansę na zdrowie. Współpraca z naszą firmą to wysokie zarobki i sporo wolnego czasu, dzięki któremu możesz odpoczywać, cieszyć się życiem i spełniać marzenia!

Zarejestruj się TERAZ! Uruchom własny biznes w kilku krokach

Spotkanie informacyjne online. Prezentacja biznesu S7!