Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Pakiet medyczny dla rodziny, czy ubezpieczenie zdrowotne za granicą?

Mieszkasz w Polsce lub pracujesz za granicą i chcesz mieć godną opiekę zdrowotną? Poznaj i porównaj pakiety medyczne!

Dobra opieka medyczna to podstawa, aby w życiu czuć się stabilnie i bezpiecznie. Jeśli zgadzasz się z tą opinią, a poczucia bezpieczeństwa nie buduje w Tobie ubezpieczenie zdrowotne w NFZ, ta oferta jest dla Ciebie. Godna opieka medyczna, która zapewni rozszerzony zakres specjalistycznych usług medycznych całej rodzinie, w ponad tysiącu placówek w całym kraju. Tu nie musisz miesiącami czekać na wizytę u lekarza, na każdą z nich możesz zaś umówić się telefonicznie, niezależnie od miejsca zamieszkania. To doskonałe uzupełnienie ubezpieczenia w NFZ, pakiet medyczny najwyższej jakości – dla tych mieszkających w Polsce i dla tych pracujących za granicą lub nawet dla "obcokrajowców".

Wybierając się do pracy za granicę, zwłaszcza jeśli chcemy, aby towarzyszyła nam cała rodzina powinniśmy zadbać nie tylko o znalezienie dobrze zlokalizowanej kwatery o odpowiednim standardzie, szkoły dla dzieci i nawiązanie kontaktów dzięki którym nowy początek będzie mniej kłopotliwy, ale również o dostęp do usług medycznych. Jak pokazuje praktyka – zaniedbanie tego obszaru może kosztować nas więcej niż wykup ubezpieczenia czy pakietu – prywatna wizyta u lekarza, konieczność płacenia za zabiegi czy hospitalizację naprawdę mogą nas zrujnować. Polska nie stanowi tu wyjątku. Co możemy zrobić, aby problemy zdrowotne w nowym miejscu nie pociągnęły ze sobą problemów finansowych i które rozwiązania okażą się najkorzystniejsze?

Ubezpieczenie zdrowotne

Najpopularniejszym wśród osób zza granicy które wybierają się do Polski rozwiązaniem powyższej kwestii jest ubezpieczenie zdrowotne za granicą w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia – systemu, który reguluje działalność publicznej służby zdrowia. Jeśli jesteśmy zatrudnieni na umowę o pracę wówczas dostęp do usług medycznych w ramach NFZ otrzymujemy niejako automatycznie – nasz pracodawca ma obowiązek odprowadzania za nas składki do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) co uprawnia nas do korzystania z państwowych szpitali i poradni. W przypadku innych form zatrudnienia za ubezpieczenie w NFZ musimy płacić z własnych pieniędzy – ta opcja nie jest tania i, w dodatku, ma kilka wad, o których bezwzględnie powinniśmy pamiętać. Przede wszystkim – placówki NFZ nie mają dobrej opinii nawet wśród Polaków – na wizytę trzeba długo czekać, warunki panujące w szpitalach i przychodniach nie są szczególnie zachęcające, a sama jakość usług często znajduje się na poziomie dalekim od satysfakcjonującego. Zniechęcają długie kolejki i, często, macosze traktowanie pacjentów. Na niektóre specjalistyczne badania musimy czekać nawet rok. Rok! To zdecydowanie za długo. W dodatku, składka na ZUS gwarantuje ubezpieczenie tylko nam – nie całej naszej rodzinie. Wszystko to sprawia, że warto rozejrzeć się za alternatywą.

Pakiety medyczne

Na szczęście taka alternatywa istnieje. I to nie tylko w Polsce, ale w całej Unii Europejskiej. Mowa o pakietach medycznych umożliwiających dostęp do prywatnych placówek leczniczych. Rozwiązanie to jest wciąż stosunkowo mało znane. Przypięta mu łatka "dobra luksusowego" zniechęca często od poszukiwań. Tymczasem oferta usług tego typu jest na tyle szeroka i zróżnicowana, że przy odrobinie chęci jesteśmy w stanie znaleźć taką, która idealnie dopasuje się do naszych potrzeb i oczekiwań – także finansowych. Pakiety medyczne doskonale sprawdzą się tak w Polsce, jak i za granicą. Jeśli poza granice kraju wybieramy się sami – możemy sięgnąć po pakiet indywidualny, jeśli zaś zabieramy ze sobą małżonkę/małżonka i dzieci – lepszy okaże się pakiet medyczny dla rodziny. Szczególnie ta ostatnia usługa, jeśli zostanie wykupiona w rzetelnej firmie, daje nam korzyści, o których nie możemy nawet śnić w przypadku ubezpieczenia w NFZ. Pakiet gwarantuje dostęp do prywatnych placówek i specjalistów dla tylu osób, ile zadeklarujemy. Im większa rodzina, tym mniejszy koszt w przeliczeniu na osobę. Korzystając z pakietu medycznego unikniemy irytujących kolejek i zapewnimy sobie znacznie krótszy czas oczekiwania na wizytę u specjalisty. To szczególnie ważne w przypadku dzieci. Te są wyjątkowo podatne na wszelkiego rodzaju infekcje i często muszą korzystać z pomocy pediatry. Odpowiedni pakiet medyczny zapewni nam komfort i poczucie bezpieczeństwa w budowaniu naszego życia. Tak w Polsce, jak i poza jej granicami.

Firma S7 Health ma swojej ofercie korzystne rozwiązania dopasowane do potrzeb konkretnych klientów.
Usługi, podzielone na pakiety medyczne można dobrać do własnych założeń, oczekiwań i potrzeb.

Trzy z naszych pakietów cieszą się największym zainteresowaniem:

  • Pakiet Pomarańczowy - podstawowy pakiet opieki medycznej. Zapewniający stałą opiekę lekarza pierwszego kontaktu i najczęściej odwiedzanych specjalistów: m. in. okulisty, ginekologa czy dermatologa. Wybór tej opcji to doskonała metoda na przetestowanie takiej formy ubezpieczenia.
  • Bardziej wymagający klienci decydują się na Pakiet SREBRNY, który gwarantuje dobrą opieką medyczną na wysokim poziomie. W jego ramach możesz korzystać z testów alergicznych, odczulania, a nawet zabiegów chirurgii jednego dnia. To świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, pakiet oferuje doskonały przelicznik cenowy – im większa rodzina, tym bardziej korzystna cena.
  • Ci, którzy chcą zapewnić sobie bardzo duży stopień bezpieczeństwa decydują się na pakiet Platynowy będący rozwiązaniem dla najbardziej wymagających. Zawiera się w nim oferta wszystkich pozostałych pakietów, uzupełniona o bezpłatne szczepienie przeciw WZW typu B, opiekę psychiatry i konsultacje profesorskie.

Dzięki naszym pakietom medycznym nie będziesz musiał miesiącami lub latami czekać w kolejce. U nas rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG, markery nowotworowe, badania hormonalne i wiele innych, wykonasz w ciągu kilku dni na sprzęcie najwyższej jakości. Możesz umówić się na konsultację profesorską, czy skorzystać z rehabilitacji. W ranach pakietu medycznego nie ma limitów wizyt w ciągu roku!

Jeśli cenisz swoje zdrowie, swój czas oraz budżet domowy, jeśli interesuje Cię zapewnienie kompleksowej opieki zdrowotnej dla Ciebie i Twoich najbliższych bez dodatkowych opłat, przyjrzyj się teraz, jaki wybór usług zapewniają nasze pakiety medyczne dla Ciebie i Twojej rodziny i rozważ skorzystanie z naszych propozycji. Usługi, które proponujemy, są bardzo korzystne cenowo, przygotowane w formie siedmiu pakietów medycznych. Co najważniejsze, nie wymagają żadnych dodatkowych opłat i są dostępne w ponad 1000 placówek w całej Polsce. Będąc posiadaczem pakietu wybór placówki i lekarza najbliższego, najlepszego w kraju należy do Ciebie.

  • Bezpieczeństwo
  • Gwarancja
  • Profesjonalizm
  • Jakość
  • Szybkość
  • Oszczędność

Skorzystaj z usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą opiekę medyczną. Wybierz pakiet medyczny, który pozwoli Ci korzystać z wizyt u specjalistów, szczepień i szerokiego zakresu usług medycznych. To doskonale zabezpieczenie na przyszłość, dzięki któremu masz pewność, że w przypadku choroby zatroszczą się o Ciebie renomowani lekarze specjaliści.

Zarejestruj się Teraz! Wybierz Opiekę Medyczną na Najwyższym Poziomie

Poznaj Pakiety Medyczne S7 dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź Promocje!