Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Pakiet medyczny, a publiczna czy prywatna opieka medyczna?

Bezpłatna służba zdrowia w Polsce to mit. W poprzednim roku każdy Polak do leczenia dopłacił średnio 1 026 zł.

Najcenniejszą wartością, jaką mamy, jest nasze zdrowie. Od tego, w jakim jest stanie, zależy cała nasza przyszłość oraz przyszłość naszej rodziny. Warto jest więc odpowiednio dbać o zdrowie i korzystać z najlepszych rozwiązań. Ale czy jest to możliwe dzięki publicznej służbie zdrowia? Niekoniecznie! Wszyscy płacimy składki na ubezpieczenie zdrowotne, tym czasem kiedy potrzebujemy szybkiej pomocy czakają nas wielomiesięczne kolejki. Niestety to wcale nie przesada. Oczekiwanie na wizytę u lekarzy specjalistów, zabiegi i bardziej zaawansowane badania może potrwać nawet kilka lat, a kilka miesięcy to "norma"! Z tego powodu nie należy polegać tylko na publicznej służbie zdrowia i ubezpieczeniu w ZUS. Możesz jednak zadbać o swoje zdrowie w inny, lepszy sposób. Co warto zrobić? Wykupić odpowiedni dla Ciebie pakiet medyczny!

Z uwagi na tak duże problemy z dostaniem się do lekarzy specjalistów, wiele osób decyduje się na doskonałe rozwiązanie, jakim jest prywatna opieka medyczna. Dzięki niej nie musimy miesiącami czekać w kolejkach do specjalistów, a dla lekarzy nie jesteśmy tylko kolejnym numerkiem na liście pacjentów. Prywatna opieka medyczna wiąże się z niewielkim kosztem, jaki musimy ponieść na wykupienie pakietu medycznego. Nie zniechęca to jednak wielu osób, którym zależy na profesjonalnej opiece medycznej oraz na szybkim powrocie do zdrowia.

Odpowiednio dobrany pakiet medyczny pozwala nam na szybką wizytę w gabinetach wielu specjalistów bez konieczności zapisywania się w długie kolejki. Idealnym rozwiązaniem jest Pakiet Medyczny S7, który pozwala na wizytę u kilkudziesięciu specjalistów od różnych chorób. Pakiet medyczny zawiera wszystkie potrzebne pacjentowi świadczenia, dzięki czemu jest znacznie lepszy od publicznej służby zdrowia. Pakiet medyczny oraz prywatna opieka medyczna pozwalają na komfortowe warunki leczenia w nowoczesnych gabinetach oraz ośrodkach medycznych w całym kraju. To sprawia, że możemy zadbać o zdrowie nasze oraz bliskich nam osób w godny sposób

Pakiety medyczne pozwalające na skorzystanie z prywatnej opieki medycznej możemy mieć już od kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Za tak niewielką kwotę dostajemy możliwość nieograniczonego dostępu do gabinetów specjalistycznych bez konieczności zapisywania się w długie kolejki do słabo urządzonych i wyposażonych gabinetów publicznej opieki zdrowotnej. Zważywszy na fakt, że jedna wizyta u specjalisty to koszt ponad 100 zł, to prywatna opieka medyczna staje się jedynym rozsądnym i co ważne tanim rozwiązaniem spraw zdrowotnych. Świadczą o tym liczby, statystycznie zainteresowanie pakietami medycznymi rokrocznie wzrasta o 1,2 mln osób, ponieważ takie rozwiązanie pozwala na realne oszczędzanie na leczeniu.

Osoby, które nie ufają tego typu świadczeniom i polegają tylko na państwowej opiece medycznej, powinny czym prędzej zainteresować się tym tematem i sprawdzić naszą propozycję, ponieważ jesteśmy przekonani, że mając prawdziwe doświadczenie zmienią swoje zdanie. Prywatna opieka medyczna przewyższa świadczenia, jakie otrzymujemy w państwowych przychodniach, pozwala na o wiele większy komfort oraz szybkie badania. Pakiet medyczny powinien być wykupiony przez każdego obywatela, któremu zależy na własnym zdrowiu oraz zdrowiu rodziny. Z takiego pakietu mogą skorzystać osoby w podeszłym wieku, dorośli oraz dzieci i niemowlęta.

Pakiety medyczne są doskonałą alternatywą dla publicznej oraz prywatnej służby zdrowia. Dzięki nim mamy dostęp do specjalistów bez potrzeby oczekiwania w długich kolejkach, do bezpłatnych badań diagnostycznych oraz otrzymujemy dostęp do bezpłatnych szczepień i nielimitowanych wizyt u specjalistów. Prywatna opieka medyczna, do której mamy dostęp przy pomocy różnorodnych pakietów medycznych to jedyne sensowne rozwiązanie pozwalające utrzymać nasz zdrowie w należytym stanie. Do wyboru jest 7 pakietów medycznych. Nie masz poważnych problemów zdrowotnych, ale dbasz o profilaktykę - sprawdź pomarańczowy pakiet teraz! Chcesz inny pakiet? Zapoznaj się z pakietem srebrnym, który jest dedykowany rodzinom z dziećmi i bardziej wymagającym użytkownikom oraz najlepszy na rynku platynowy pakiet, cechujący się bezpieczeństwem i prestiżem. Bądź świadom tego, że Twoje zdrowie i zdrowie Twojej rodziny jest najcenniejsze!

  • Bezpieczeństwo
  • Gwarancja
  • Profesjonalizm
  • Jakość
  • Szybkość
  • Oszczędność

Skorzystaj z usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą opiekę medyczną. Wybierz pakiet medyczny, który pozwoli Ci korzystać z wizyt u specjalistów, szczepień i szerokiego zakresu usług medycznych. To doskonale zabezpieczenie na przyszłość, dzięki któremu masz pewność, że w przypadku choroby zatroszczą się o Ciebie renomowani lekarze specjaliści.

Zarejestruj się Teraz! Wybierz Opiekę Medyczną na Najwyższym Poziomie

Poznaj Pakiety Medyczne S7 dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź Promocje!