Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Prywatna polisa zdrowotna, a opieka medyczna na abonament?

Jak zadbać o zdrowie zanim będzie za późno? Pakiet opieki medycznej na abonament medyczny!

Medycyna to jedna z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. W najlepszych instytucjach naukowych na świecie prowadzone są innowacyjne badania nad nowymi lekami, które mają pomóc leczyć choroby, których do tej pory nie dało się wyleczyć. W szpitalach stosowane są zaawansowane urządzenia medyczne, które pomagają walczyć o życie i zdrowie pacjentów. Nie bez powodu w wielu krajach na świecie, w tym także w Polsce usprawnia się sektor prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. Pacjenci coraz częściej i chętniej z nich korzystają, ponieważ dają one gwarancję najlepszej opieki zdrowotnej, jeżeli konieczne jest leczenie ambulatoryjne, a nawet szpitalne. Jak jednak odnosi się to wszystko do nas, czyli zwykłych pacjentów?

Oczywiście mamy dostęp do przeprowadzanych w nowoczesnej formie operacji, w dzisiejszych czasach łatwo również znaleźć wysokiej klasy specjalistów w każdej dziedzinie, niemniej jednak za wszystko co wiąże się z wysokiej jakości obsługą pacjenta trzeba niestety płacić. Wyjątkiem są ci pacjenci, którym stan zdrowia pozwala na czekanie na swoją kolej w nierzadko długiej na kilka miesięcy kolejce u specjalistów. Pacjenci, którzy nie akceptują takiego stanu rzeczy, coraz częściej decydują się na rozwiązanie, jakim jest prywatna polisa zdrowotna - pakiet opieki medycznej na abonament medyczny.

Rozwiązanie to polecane jest wszystkim tym pacjentom, którzy za niewielką comiesięczną opłatą chcą mieć dostęp do najlepszych specjalistów, lekarzy rodzinnych oraz specjalistycznych badań, które są niezbędne do postawienia diagnozy. Opieka medyczna na abonament to idealne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi, osób samotnych, seniorów i każdego, kto ceni sobie wysoką jakość obsługi pacjenta oraz rzetelną pomoc.

Oczywiście nie każdy pakiet medyczny dostępny na rynku jest gwarantem zadowolenia z oferowanych usług, dlatego tak bardzo ważne jest, aby wybrać opiekę medyczną świadczoną przez odpowiednią placówkę medyczną. W naszej ofercie znaleźć można pakiety medyczne, które obejmują liczne usługi zdrowotne. Już w najbardziej podstawowym pakiecie oferowana jest opieka lekarza rodzinnego, a także licznych specjalistów. W pozostałych pakietach oferujemy usługi pielęgniarskie, zniżki na szczepienia, zabiegi chirurgii jednego dnia, usługi rehabilitacyjne, stomatologiczne i wiele innych. Pakiety dostępne są w trzech wariantach – wersji indywidualnej, partnerskiej i rodzinnej.

Polisa zdrowotna w formie prywatnej to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą mieć pewność dostępu do profesjonalnej pomocy medycznej niezależnie od dnia i godziny. Pakiet medyczny pozwala czuć się bezpiecznie, ponieważ pomoc, niezależnie od medycznego problemu, jest świadczona natychmiastowo. Pacjenci nie muszą czekać w kolejce na wizytę u lekarza pierwszego kontaktu czy też specjalisty. Wizyty realizowane są tak szybko, jak to tylko możliwe. Co więcej, lekarze specjaliści gwarantują pomoc medyczną na najwyższym poziomie, czego niestety nie da się powiedzieć o ośrodkach publicznych, w których jakość usług pozostawia wiele do życzenia. W przypadku konieczności przeprowadzenia zabiegu szpitalnego, pacjenci posiadający prywatną polisę zdrowotną nie muszą czekać w kolejce na swoje "łóżko w szpitalu", a co najważniejsze – mogą zdecydować się na przeprowadzenie zabiegu na oddziale chirurgii jednodniowej, oczywiście jeżeli specyfika zabiegu na to pozwala. Dzięki temu już następny dzień po zabiegu pacjent może zostać wypisany do domu, a w przeciągu 24 h pobytu na oddziale, ma zagwarantowaną obsługę na najwyższym poziomie. Comiesięczna opłata abonamentu za wybrany pakiet medyczny uprawnia do nielimitowanego korzystania z pomocy specjalistów. Jedna prywatna wizyta u lekarza specjalisty kosztuje dzisiaj w granicach od 100 do nawet 400 zł, z naszą pomocą otrzymasz usługi w postaci konsultacji i badań w cenie pakietu bez limitu, aż do skutecznego wyleczenia. Korzystniej jest więcej zdecydować się na wybrany pakiet medyczny, np. najbardziej popularny Pakiet medyczny SREBRNY, który owe wizyty nam zagwarantuje.

Prywatna polisa zdrowotna - pakiet medyczny na abonament wybrany w naszej firmie to gwarancja dostępu do ponad tysiąca placówek medycznych, które zlokalizowane są w całym kraju. Pacjenci, którzy będą chcieli zakupić abonament medyczny mogą to zrobić niezależnie od tego, w jakim województwie mieszkają, ponieważ działamy na terenie całego kraju. W porównaniu do innych ubezpieczeń zdrowotnych na rynku, nasze pakiety charakteryzuje korzystna cena, szeroka rozpiętość oferty medycznej, a dzięki temu dopasowanie poszczególnego abonamentu do indywidualnych potrzeb jest jak najbardziej możliwe. Zachęcamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi pakietami medycznymi – Pomarańczowym, Niebieskim, Srebrnym, Złotym, Platynowym i przeznaczonym dla jednoosobowych działalności Pakietem Grafitowym oraz od 4 pracowników firmy specjalnymi pakietami firmowymi - Standard, Standard Plus, Classic i Super.

Świadczona opieka medyczna na abonament to gwarancja wysokiej jakości obsługi każdego pacjenta, rzetelnego podejścia do każdego problemu zdrowotnego oraz gwarancja dostępu do wysokiej jakości urządzeń i badań medycznych. Wybrany pakiet medyczny pozwoli przestać być zależnym od państwowych ośrodków zdrowia. Świadczona opieka nie będzie minimalizowana ze względu na koszty, co ma najczęściej miejsce w państwowych placówkach, jeżeli konieczne jest zdiagnozowanie pacjenta. Prywatna polisa zdrowotna gwarantuje bezpłatny dostęp do wszystkich koniecznych badań. Prywatna opieka medyczna pozwoli czuć się jak pacjent, a nie intruz! Zapewniamy Cię, że korzystanie ze zrzeszonych z naszą firmą placówek medycznych w całej Polsce stanie się przyjemnością. Już dziś zapraszamy do wybrania jednego z naszych atrakcyjnych pakietów medycznych.

  • Bezpieczeństwo
  • Gwarancja
  • Profesjonalizm
  • Jakość
  • Szybkość
  • Oszczędność

Skorzystaj z usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą opiekę medyczną. Wybierz pakiet medyczny, który pozwoli Ci korzystać z wizyt u specjalistów, szczepień i szerokiego zakresu usług medycznych. To doskonale zabezpieczenie na przyszłość, dzięki któremu masz pewność, że w przypadku choroby zatroszczą się o Ciebie renomowani lekarze specjaliści.

Zarejestruj się Teraz! Wybierz Opiekę Medyczną na Najwyższym Poziomie

Poznaj Pakiety Medyczne S7 dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź Promocje!