Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Polityka prywatności

Każdego użytkownika serwisu S7 Partner, obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się poniżej. Jeśli nie wyrażasz zgody w związku z obecną Polityką Prywatności prosimy nie zapisywać się na listę mailingową, nie korzystać z usług i oferty serwisu.

Dane osobowe

W trakcie korzystania z serwisu S7 Partner, możesz zostać poproszony/a o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony/a to imię i adres e-mail, opcjonalnie numer telefonu. Wymagane są tylko te dane, które są niezbędne do działania serwisu. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły.

Administratorem danych osobowych jest serwis S7 Partner. Inspektorem danych jest Artur Malinowski, z którym możesz się skontaktować pod adresem: biuro[at]dbm.org.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych w celu kontaktu drogą mailową, wysyłania bezpłatnego newslettera, informowania o usługach, produktach i wydarzeniach oraz realizowania działań marketingowych. S7 Partner zastrzega sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości i ofert handlowych osobom, które zapisały się na listę mailingową i wyraziły zgodę na przetwarzanie podanych danych.

Przechowujemy dane osobowe przez okres przesyłania przez administratora informacji handlowych i marketingowych lub dopóki nie wycofasz zgody. Zgodę na przetwarzanie danych osobowych, możesz wycofać w dowolnym momencie. Najszybciej usuniesz e-mail z bazy przez kliknięcie linku "rezygnuję" w stopce każdego maila.

W zakresie przetwarzanych danych masz prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania oraz przenoszenia, a także niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym proflowaniu, które może być stosowane do prowadzenia marketingu.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem.

Kiedy zdecydujesz się na naszą ofertę prywatnej opieki medycznej w formie pakietu medycznego, aby móc zawrzeć i wykonać umowę zawartą z Tobą, a tym samym świadczyć usługę niezbędne będzie podanie bardziej szczegółowych danych: adresu e-mail, imienia, nazwiska, adresu pocztowego, numeru telefonu, nazwy frmy (jeśli posiadasz), adresu frmy, numeru nip oraz innych niezbędnych danych. Furmularz zawarcia umowy znajduje się na stronach firmy S7 Health Sp. z o.o., pl. Orląt Lwowskich 20D, 53-605 Wrocław, która jest administratorem danych osobowych zawarcia umowy i posiada własną polistykę prywatności, z którą zapoznasz się tutaj.

Informacja o plikach cookies

Serwis S7 Partner nie korzysta z plików cookies.

  • Bezpieczeństwo
  • Gwarancja
  • Profesjonalizm
  • Jakość
  • Szybkość
  • Oszczędność

Skorzystaj z usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą opiekę medyczną. Wybierz pakiet medyczny, który pozwoli Ci korzystać z wizyt u specjalistów, szczepień i szerokiego zakresu usług medycznych. To doskonale zabezpieczenie na przyszłość, dzięki któremu masz pewność, że w przypadku choroby zatroszczą się o Ciebie renomowani lekarze specjaliści.

Zarejestruj się Teraz! Wybierz Opiekę Medyczną na Najwyższym Poziomie

Poznaj Pakiety Medyczne S7 dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź Promocje!