Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Pakiety medyczne dla firm - Korzyści dla pracodawcy i pracownika

Zapewnij pracownikom opiekę medyczną na najlepszym poziomie. Pakiety medyczne dla pracowników!

Zapewnienie profesjonalnej opieki medycznej pracownikom w znaczący sposób wpływa na moralne przywiązanie do firmy. Dzięki temu zatrudniony działa efektywniej w zakresie swoich obowiązków oraz dodatkowo czuje się potrzebny i związany ze swoim pracodawcą. Prywatna opieka medyczna, uznawana jest za największy benefit jaki może zaoferować firma.

Firmy często oferują swoim pracownikom dodatkowe korzyści w formie pakietów medycznych dla firm. S7 przedstawia specjalne firmowe pakiety medyczne - Opieka Medyczna S7Health. Są to pakiety unikatowe, doskonałe i dopasowane do potrzeb jednoosobowych działalności gospodarczych, małych, średnich i dużych firm, a także wielkich korporacji.

Zróżnicowane pakiety - dla każdej firmy

Pakiety dla firm Opieka Medyczna S7Health to kilka pakietów do wyboru, z których każdy posiada trzy opcje - jest to opcja jednoosobowa, opcja dla partnera oraz opcja dla całej rodziny. Elementem wyróżniającym pakiety dla firm jest ich przeznaczenie również dla przedsiębiorstw jednoosobowych oraz mikrofirm. Jest to swoista nowość na rynku, opcja, która nie jest oferowana przez żadną inną firmę oferującą firmowe pakiety medyczne.

Przedsiębiorstwa jednoosobowe oraz mikrofirmy mogą skorzystać z każdego pakietu, bez ograniczeń, począwszy od pakietów podstawowych, aż po pakiety niezwykle rozbudowane, zapewniające dostęp do bardzo szerokiej gamy specjalistów z każdej dziedziny medycznej. Dopasowanie pakietu do potrzeb pracodawcy i pracownika jest bardzo łatwe, a cechy poszczególnych pakietów są jasno rozpisane. Jednym z takich bardzo popularnych pakietów dedykowanych mikrofirmom jest Pakiet GRAFITOWY, dostępny w atrakcyjnej cenie. Również w przypadku tego rozwiązania można skorzystać z opcji indywidualnej, partnerskiej oraz rodzinnej.

Charakterystyka Pakietu Grafitowego:

 • Infolinia medyczna 24/h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
 • 3 lekarzy pierwszego kontaktu - dostępnych do 24h,
 • 24 lekarzy specjalistów - dostępnych do 5 dni, bez limitu, bez skierowania,
 • usługi pielęgniarskie,
 • kompleksowe usługi diagnostyczne,
 • 20 rodzajów badań laboratoryjnych,
 • atrakcyjne zniżki 25% w naszych placówkach oraz 15% w placówkach partnerskich.

Najchętniej wybieranym przez większe firmy pakietem jest (rodzinny) Pakiet Medyczny SREBRNY, przeznaczony dla firm czteroosobowych i większych.
W pakiecie Srebrnym dostępne są między innymi:

 • Infolinia medyczna 24/h, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku,
 • chirurgia jednego dnia,
 • zniżki na transport medyczny oraz liczne zniżki na inne usługi medyczne,
 • wizyty u internistów oraz lekarzy rodzinnych realizowane są do 24 godzin bez rejestracji oraz skierowania, wizyty nie są objęte limitami,
 • wizyty u specjalistów realizowane są maksymalnie do 5 dni od rejestracji, wizyty również nie są objęte limitami oraz nie wymagają skierowania.

Dodatkowo, Pakiet Srebrny zawiera również wszystko to, co Pakiet Grafitowy dla firm.

Zapoznanie się ze szczegółami poszczególnych pakietów, z całą pewnością pozwoli wybrać ten najlepszy dla pracownika jak i dla całej firmy. Wykupienie ich przez firmę to także bezpośrednie korzyści dla samego pracodawcy pod postacią:

 • znaczącego zwiększenia efektywności pracy,
 • mniejszych problemów zdrowotnych w kadrze pracowniczej,
 • bardzo niskiej ceny zarówno dla pakietów indywidualnych jak i rodzinnych,
 • pełnej elastyczności pakietów,
 • zmniejszenia absencji pracownika wynikającej ze zwolnień lekarskich,
 • zwiększenia poziomu zżycia się pracowników z firmą.

Pracownicy posiadający firmowe pakiety medyczne otrzymują natomiast:

 • profesjonalną opiekę lekarską dla siebie, partnera, współmałżonka oraz rodziny,
 • znaczącą poprawę statusu społecznego dzięki bezpłatnej opiece lekarskiej,
 • najlepszy z możliwych benefitów pod postacią pakietu prywatnej opieki medycznej na najwyższym poziomie,
 • oszczędność pieniędzy - co traktowane jest przez pracownika jako premia
 • oszczędność czasu - brak kolejek i oczekiwania miesiącami na termin badania,
 • poczucie bezpieczeństwa, pakiety medyczne dla firm obejmują szeroki dostęp do specjalistów.

Cechy pakietów medycznych S7

Pakiety medyczne dla firm, zalecane przez S7 Opieka Medyczna to dostęp do około 1000 placówek w całym kraju. Pełne wsparcie medyczne, zarówno z zakresu podstawowych porad lekarskich jak również specjalistycznych badań czy też diagnozy. Pakiety medyczne pozwalają na korzystanie nie tylko z usług najlepszych specjalistów, ale także najwyższej jakości nowoczesnego sprzętu medycznego. Wszystko to bez kolejek i oczekiwania na wolny termin w cenie pakietu.

Dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu i specjalistów, w pakietach medycznych dla firm S7 jest nielimitowany. Dla porównania: działająca w branży medycznej, najbardziej rozpoznawalna firma w Polsce - PZU ma w swojej ofercie podobne usługi, które są tańsze od S7 (to trzeba powiedzieć jasno), ale... trzeba w nich dopłacać 50% do każdej pojedynczej wizyty u specjalisty - dopłaty obowiązują do każdej wizyty. Z pakietem medycznym S7 dostęp do specjalistów jest nielimitowany i zawsze darmowy!

Najwyższy poziom usług oraz wsparcia medycznego dzięki pakietom medycznym dla firm z programu S7 Opieka Medyczna, to doskonały benefit dla pracownika. Rozwiązanie to wpłynie pozytywnie na postrzeganie firmy zarówno przez pracowników jak również na potrzeby rekrutacji. Prywatna opieka medyczna to doskonałe rozwiązanie pozwalające na uzyskanie dodatkowych oszczędności, zarówno przez pracownika jak i pracodawcę. Wśród pakietów medycznych dla firm S7, każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo, składki mogą być częściowo lub w całości pokrywane przez pracownika, lub w całości pokrywane przez samego pracodawcę. Propozycja jest bardzo elastyczna i jednocześnie gwarantuje motywację dla pracowników poprzez możliwość wyboru najlepszego pakietu.

 • Bezpieczeństwo
 • Gwarancja
 • Profesjonalizm
 • Jakość
 • Szybkość
 • Oszczędność

Skorzystaj z usługi na najwyższym poziomie. Wiemy, że zasługujesz na najlepszą opiekę medyczną. Wybierz pakiet medyczny, który pozwoli Ci korzystać z wizyt u specjalistów, szczepień i szerokiego zakresu usług medycznych. To doskonale zabezpieczenie na przyszłość, dzięki któremu masz pewność, że w przypadku choroby zatroszczą się o Ciebie renomowani lekarze specjaliści.

Zarejestruj się Teraz! Wybierz Opiekę Medyczną na Najwyższym Poziomie

Poznaj Pakiety Medyczne S7 dla Ciebie i Twojej rodziny. Sprawdź Promocje!