Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Pakiet Medyczny PLATYNOWY

Rehabilitacja medyczna, wizyty domowe, konsultacje profesorskie i prestiż wynikający z posiadania najwyższej kompleksowej opieki lekarskiej

Obecnie pacjenci, którzy wymagają najlepszej obsługi medycznej, nie zawsze są zadowoleni z jej jakości. Do wad systemu najczęściej zalicza się długość kolejek do specjalistów czy utrudnioną dostępność lekarzy. Z myślą o najwyższej jakości wsparcia medycznego przygotowaliśmy dla Państwa Pakiet Medyczny Platynowy. Dzięki temu otrzymasz świetny dostęp do rehabilitacji medycznej i konsultacji profesorskich. Sprawdź, co jeszcze możesz zyskać!

Pakiet Medyczny Premium dla najbardziej wymagających

Pakiet Platynowy daje ogromne możliwości dotyczące rehabilitacji medycznej, umożliwia też umówienie wizyt domowych. Zapewnia najwyższą jakość opieki zdrowotnej na terenie całej Polski. Jest stworzony dla tych, którzy bez względu na miejsce przebywania chcą zawsze bez kolejek korzystać z pomocy lekarzy specjalistów. To prestiżowe wyróżnienie dla Pacjenta wśród wszystkich rodzajów świadczeń medycznych.

Pakiet Platynowy Premium zapewni Ci także przewagę w ustalaniu terminów wizyt lekarskich i realizacji zabiegów rehabilitacyjnych. Kontakt z placówką medyczną odbywa się telefonicznie, a sam proces rejestracji przebiega płynnie i komfortowo. Na konsultację ze specjalistą poczekasz maksymalnie 5 dni. Stanowi to genialne rozwiązanie w stosunku do wielomiesięcznych kolejek.

Pakiet Platynowy jest rozszerzeniem złotej oferty i świadczy o prestiżu wynikającym z najwyższej jakości opieki medycznej. W jego skład wchodzą wizyty profesorskie, rehabilitacja medyczna pourazowa w liczbie 40 zabiegów rocznie. To również leczenie stomatologiczne, wizyty u psychologa i psychiatry, a także szczepienie przeciw wirusowemu zapaleniu wątroby typu B. Wszystko to w konkurencyjnych cenach! A i jeszcze jedno! Coroczne szczepienie na grypę jest bezpłatne!

Wizyty domowe i profesorskie w Pakiecie Platynowym

Kto nie marzy o sprawnej obsłudze lekarskiej stojącej na najwyższym poziomie? Mamy wspaniałe rozwiązanie! Pakiet Platynowy polecany najbardziej wymagającym. Abonament zapewni Ci wizyty domowe i profesorskie. Pierwsza z nich realizowana jest w szczególnych przypadkach. Wskazaniem do niej są ostre infekcje, wysokie gorączki i nagłe pogorszenie zdrowia, na przykład z powodu dolegliwości przewlekłych.

Szczególnym rodzajem badania są konsultacje profesorskie. Zalecane są, gdy pojawia się problem diagnostyczny lub terapeutyczny. Nad jego omówieniem i podjęciem konkretnych działań podmiotowych i przedmiotowych czuwa samodzielny pracownik nauki (profesor nadzwyczajny lub doktor habilitowany) Wizyty profesorskie stanowią wyróżniający element świadczeń medycznych wobec ogólnodostępnych propozycji.

Rehabilitacja pourazowa i powypadkowa w Pakiecie Platynowym

Dużym udogodnieniem jest rehabilitacja po udarze, wypadku, czy złamaniu. Teraz możesz skorzystać z szerokiego spektrum działań terapeutycznych. Wystarczy, że otrzymasz skierowanie od specjalisty, z którym umówisz się telefonicznie. Następnie korzystasz z konsultacji rehabilitanta i fizjoterapeuty. W dalszej kolejności specjalista przygotowuje indywidualny plan dostosowany do dolegliwości. Terapia obejmuje:

 • kinezyterapia,
 • masaż suchy,
 • krioterapia,
 • kąpiele wirowe kończyn,
 • impulsowe pole magnetyczne niskiej i wysokiej częstotliwości,
 • światłolecznictwo,
 • diatermia krótko- i mikrofalowa.

Platynowy Pakiet Medyczny zawiera wszystko to, co niższy pakiet złoty. Dodatkowo zyskujesz wizyty profesorskie i aż 40 rehabilitacji w ciągu roku. Otrzymujesz również wizyty u psychologa i psychiatry, a także określony zakres leczenia stomatologicznego. Wszystko bez limitu z zachowaniem najwyższej jakości. No tak i jeszcze konkurencyjne ceny! Zainwestuj już teraz w prestiż, wynikający z posiadania najwyższej kompleksowej opieki lekarskiej. Pakiet przeznaczony jest dla najbardziej wymagających pacjentów!

Całodobowa Linia Medyczna

Ogólnopolska rezerwacja terminów wizyt i badań – 24h Infolinia Medyczna.

Pacjent posiadający pakiet medyczny platynowy może ustalić termin wizyty u lekarza z dowolnego miejsca, w Klinikach Medycznych na terenie całej Polski. Konsultant na infolinii ustala z pacjentem dogodny termin wizyty u wskazanego specjalisty oraz oddzwania w ramach utwierdzenia pacjenta o zarezerwowanym terminie badania lub wizyty u wybranego lekarza. Dodatkowo pacjenci korzystający z pakietu platynowego mają możliwość uzyskania informacji na temat zbliżających się wizyt lekarskich tudzież badania poprzez SMS. Infolinia Medyczna działająca 24h/dobę pełni również funkcję telefonu alarmowego dla pacjentów. Przy telefonie dyżurują specjaliści i pomoc lekarska, którzy udzielają porad i odpowiedzi na pytania dzwoniących pacjentów. W przypadku złego stanu zdrowia chorego zamawiana jest wizyta domowa. Każda osoba z wykupionym pakietem medycznym Premium posiada kartę pacjenta, na której również widnieje numer infolinii.

Pakiet Platynowy

Szczepienia przeciw grypie

Coroczne profilaktyczne szczepienie przeciw grypie.

Usługa szczepienia obejmuje:

 • bezpłatną konsultację przed wykonaniem szczepienia,
 • bezpłatne wykonanie iniekcji,
 • szczepionkę.

Szczepienia przeciw WZW typu B

Coroczne profilaktyczne szczepienie przeciw WZW typu B.

Usługa szczepienia obejmuje:

 • bezpłatną konsultację przed wykonaniem szczepienia,
 • bezpłatne wykonanie iniekcji,
 • szczepionkę.

Prowadzenie ciąży

Zakres działań lekarskich, ginekologiczno-położniczych, obejmuje nadzór lekarza nad ciążą pacjentki oraz badania diagnostyczne powiązane z wybranym pakietem medycznym.

Zabiegi ambulatoryjne

Jakikolwiek zabieg ambulatoryjny jest wykonywany za zgodą lekarza. Tego rodzaju usługi są wykonane przez pielęgniarki i lekarzy podczas trafnej dla zabiegu konsultacji lekarskiej tudzież po konsultacji lekarskiej w warunkach ambulatoryjnych. Pacjent może liczyć w tym przypadku na zniżkę 15% u Partnerów Medycznych, a także 25 % w Centrach Medycznych usługodawcy.

Rodzaje zabiegów ambulatoryjnych są związane z zakresem konsultacji lekarskich, do jakich pacjent ma dostęp w ramach wykupionego pakietu.

 • Zabiegi ambulatoryjne chirurgiczne: założenie i zmiana prostego opatrunku nie wymagającego opracowania chirurgicznego, pobranie wymazu i posiewu, usunięcie szwów po zabiegach wykonywanych w centrach własnych Zleceniobiorcy, usunięcie szwów po zabiegach wykonywanych poza centrami własnymi Zleceniobiorcy, klasyfikacja przypadku po ocenie lekarza (nie wykonujemy zdejmowania szwów po porodzie), znieczulenie miejscowe, usunięcie kleszcza.
 • Zabiegi ambulatoryjne laryngologiczne: założenie i usunięcie przedniej tamponady nosa, przedmuchiwanie (kateteryzacja) trąbki słuchowej, koagulacja naczyń przegrody nosa, usunięcie ciała obcego z nosa, ucha, założenie/zmiana innego opatrunku laryngologicznego, założenie/zmiana/usunięcie sączka, płukanie ucha/nosa, laryngoskopia pośrednia, pobranie wymazu/posiewu, założenie szwów, usunięcie szwów po zabiegach laryngologicznych wykonywanych w centrach własnych Zleceniobiorcy, usunięcie szwów po zabiegach laryngologicznych wykonywanych poza centrami własnymi Zleceniobiorcy – kwalifikacja przypadku po ocenie lekarza, donosowe podanie leku obkurczającego śluzówki nosa.
 • Zabiegi ambulatoryjne okulistyczne: badanie dna oka, pomiar ciśnienia śródgałkowego, usunięcie ciała obcego z oka, badanie ostrości widzenia, pola widzenia, widzenia przestrzennego, iniekcja podspojówkowa, badanie autorefraktometrem, podanie leku do worka spojówkowego, płukanie worka spojówkowego, gonioskopia, pobranie wymazu/posiewu, adaptacja do ciemności, dobór okularów.
 • Zabiegi ambulatoryjne ortopedyczne: założenie/zmiana/usunięcie opatrunku gipsowego, repozycja złamania (jeżeli standard przychodni na to pozwala), założenie/zmiana opatrunku, iniekcje dostawowe i okołostawowe, punkcja stawu – pobranie materiału do badań, założenie opaski elastycznej, założenie szyny/temblaka, założenie/dopasowanie protezy lub stabilizatora.
 • Zabiegi ambulatoryjne dermatologiczne: dermatoskopia, pobranie wymazu/posiewu.
 • Zabiegi ambulatoryjne ginekologiczne: pobranie cytologii.

Uwaga: Wymienione powyżej zabiegi wykonywane są w ramach komplementarnej konsultacji, jeżeli dostępne są w placówce. Materiały i środki medyczne, takie jak: gips tradycyjny, opatrunki, bandaże, venflon, strzykawki, waciki, plastry, igły, środki dezynfekujące, szwy i nici chirurgiczne, użyte do w/w zabiegów, są bezpłatne.

Podstawowa opieka lekarzy specjalistów

Pacjent z wykupionym pakietem medycznym ma bezpośredni i nieograniczony dostęp do wybranej grupy specjalistów, z których usług może skorzystać bez skierowania od internisty.

W zakres konsultacji lekarskich wpisuje się: wywiad z pacjentem, badanie przedmiotowe, skierowanie na badania diagnostyczne, diagnoza lekarska, leczenie, wskazania lekarskie do dalszego leczenia specjalistycznego.

LEKARZE PIERWSZEGO KONTAKTU:

 • internista,
 • lekarz medycyny rodzinnej,
 • pediatra.

LEKARZE SPECJALIŚCI:

 • alergolog,
 • anestezjolog,
 • chirurg ogólny,
 • chirurg naczyniowy,
 • chirurg onkolog,
 • dermatolog,
 • diabetolog,
 • endokrynolog,
 • gastroenterolog,
 • ginekolog,
 • hematolog,
 • kardiolog,
 • laryngolog,
 • nefrolog,
 • neurolog,
 • neurochirurg,
 • okulista,
 • onkolog,
 • ortopeda,
 • proktolog,
 • pulmonology,
 • reumatolog,
 • radiolog,
 • urolog.

Konsultacje psychiatry i psychologa

Liczba konsultacji limitowana do 4 w roku kalendarzowym.

Konsultacje profesorskie

Konsultacja lekarska, której przedmiotem jest problem diagnostyczny lub terapeutyczny, który wystąpił u pacjenta Usługodawcy, przeprowadzona przez samodzielnego pracownika nauki (dr hab., prof. ndzw., prof. zw.).

Na konsultację składa się analiza dokumentacji lekarskiej oraz badanie podmiotowe i przedmiotowe. Konsultacja profesorska odbywa się ze skierowaniem od lekarza prowadzącego.

Testy alergiczne

Konsultacja alergologa, testy alergiczne oraz + odczulanie z lekiem pacjenta.

Podstawowe badania laboratoryjne i diagnostyczne

Bezpłatne i nielimitowane badania laboratoryjne oraz diagnostyczne zlecone przez lekarza.

HEMATOLOGIA: OB eozynofilia bezwzględna morfologia krwi (płytki - met. aut.) reticulocyty rozmaz krwi manualny ANALITYKA OGÓLNA badanie kału na obecność lamblii – ELISA badanie kału w kierunku jaj pasożytów badanie ogólne kału kał na resztki pokarmowe - skrobia, tłuszcze, włókna krew utajona w kale mocz - badanie ogólne mocz - badanie składu chemicznego kamienia moczowego mocz - liczba Addisa lub Hamburgera mocz – mikroalbuminuria posiew kału wymaz kału w kierunku owsików CHEMIA KLINICZNA: albuminy białko całkowite bilirubina bezpośrednia (związana) bilirubina całkowita BUN chlorki cholinesteraza dehydrogenaza mleczanowa (LDH) diastaza w moczu (Amylaza) diastaza w surowicy (Amylaza) fosfataza alkaliczna – ALP fosfataza kwaśna – AcP fosfataza sterczowa - AcP-P fosfor w moczu fosfor w surowicy (P) gamma-glutamylo-traspeptydaza – GGTP glukoza krzywa wchłaniania glukozy po obciążeniu doustnym 50 g („0” i „60 min”) krzywa wchłaniania glukozy po obciążeniu doustnym 75 g („0” i „120 min”) jonogram (sód i potas) kinaza kreatynowa – CPK kreatynina w moczu kreatynina w surowicy krzywa cukrowa kwas moczowy lipaza lipoproteina a – Lp (a) magnez całkowity mocznik proteinogram transaminaza asparaginowa GOT/AspAT transaminaza alaninowa GPT/AlAT wapń w moczu wapń w surowicy (Ca) żelazo (Fe) DIAGNOSTYKA MIAŻDŻYCY: cholesterol całkowity – TC HDL cholesterol (HDL-C) homocysteina lipidogram (TC, TG, HDL-C, LDL-C) trójglicerydy – TG KOAGULOLOGIA antytrombina III (AT III) białko C (PC) czas kaolinowo-kefalinowy (APTT) czas protrombinowy - PT (z wartością INR) czas trombinowy (TT) D-dimery ilościowo fibrynogen BADANIA SEROLOGICZNE (REUMATOLOGIA): antystreptolizyna "0" - ASO (miano) białko ostrej fazy - CRP (ilościowo) ceruloplazmina czynnik reumatoidalny - RF (test lateksowy) odczyn biernej hemaglutynacji krętków (TPHA) odczyn FTA-AB odczyn Waalera-Rosego (test hemaglutynacji) seromukoid VDRL – WR DIAGNOSTYKA CUKRZYCY: C- peptyd fruktozamina, hemoglobina glikozylowana - HbA1c insulina. DIAGNOSTYKA NIEDOKRWISTOŚCI: ferrytyna kwas foliowy TIBC - całkowita zdolność wiązania żelaza transferyna witamina B12 OCENA STĘŻENIA LEKÓW digoksyna fenytoina karbamazepina kwas walproinowy teofilina. DIAGNOSTYKA WIRUSOWEGO ZAPALENIA WĄTROBY – WZW: wirus A przeciwciała p/Hepatitis A Virus (anty HAV) IgM, przeciwciała p/Hepatitis A Virus (anty HAV) Total wirus B przeciwciała anty HBe, antygen HBe, antygen HBs - test jakościowy, HBV-DNA (metoda PCR), przeciwciała anty HBs - test ilościowy, przeciwciała anty HBVc wirus C przeciwciała anty HCV. DIAGNOSTYKA CHORÓB TARCZYCY: anty - tyreoglobuliny - anty TG przeciwciała anty peroksydazie tarczycowej - anty TPO przeciwciała anty receptorom TSH Trójjodotyronina (T3) TSH III generacji tyroksyna (T4) wolne T3 - FT3 wolne T4 - FT4. HORMONY PŁCIOWE: estradiol (E2) estriol wolny globulina wiążąca hormony płciowe – SHBG HCG - beta ilościowo hormon folikulotropowy (FSH) hormon luteinizujący (LH) progesteron prolaktyna (PRL) siarczan dehydroepiandrostendionu - DHEA-S testosteron wolna podjednostka HCG - F-HCG-beta. INNE HORMONY: 17 – KS, adrenalina adrenalina - dobowa zbiórka moczu aldosteron aldosteron - dobowa zbiórka moczu androstendion hormon adrenokortykotropowy (ACTH) hormon wzrostu kortyzol kortyzol - dobowa zbiórka moczu kwas wanilinomigdałowy - VAM dobowa zbiórka moczu noradrenalina noradrenalina - dobowa zbiórka moczu parathormon (PTH). MARKERY NOWOTWOROWE: 21,1 - marker nowotworów płuc 72.4 - marker nowotworu jelita grubego alfa - fetoproteina - AFP antygen karcynoembrionalny - CEA Ca – 125 Ca - 15-3 Ca - 19-9 marker Scc PSA – wolny specyficzny antygen prostaty – PSA specyficzny polipeptyd tkankowy – TPS tyreoglobulina. DIAGNOSTYKA CHOROBY NIEDOKRWIENNEJ SERCA: CK-MB (kinaza kreatynowa-frakcja sercowa) mioglobina troponina I – TI. DIAGNOSTYKA INFEKCJI: bordetella pertussis IgA bordetella pertussis IgG bordetella pertussis IgM borelioza - IgG/IgM bruceloza IgG bruceloza IgM chlamydia trachomatis PC IgA cytomegalowirus (CMV) - PC IgM test ilościowy cytomegalowirus (CMV) IgG - test ilościowy EBV IgG/IgM helicobacter pylori - PC IgG test ilościowy herpes Virus IgG (HSV IgG) herpes Virus IgM (HSV IgM) listerioza - test jakościowy mononukleoza - test lateksowy mykogram z oznaczeniem MIC mykoplazma pneumoniae IgG, mykoplazma pneumoniae IgM, przeciwciała anty Chlamydia Pneumonia IgM przeciwciała anty Chlamydia Pneumonia IgG przeciwciała anty Chlamydia trachomatis IgG - test jakościowy posiew moczu + antybiogram przeciwciała anty HIV1 / HIV 2 różyczka IgG - test ilościowy różyczka IgM - test jakościowy toksoplazmoza IgG - test ilościowy toksoplazmoza IgM - test jakościowy toxocaroza – IgG wymaz i posiew z wydalin, wydzielin oraz treści ran wymaz w kierunki Escherichia Coli - szczepy enteropatogenne wymaz w kierunku pałeczek jelitowych SS wymazy i posiewy ze skóry, błon śluzowych Yersinia - przeciwciała IgA, IgM, IgG. DIAGNOSTYKA LABORATOTYJNA OSTEOPOROZY: Beta-Cross Laps kalcytonina osteokalcyna - marker tworzenia kości parathormon – PTH TOKSYKOLOGIA: cynkoprotoporfiny fenol koproporfiryny – mocz kwas deltaaminolewulinowy (ALA) porfiryny – frakcje porfobilinogen stężenie cynku stężenie ołowiu stężenie ołowiu - dobowa zbiórka moczu ALERGOLOGIA: IgE całkowite IgE specyficzne - pojedynczy alergen panel mieszany panel oddechowy panel pokarmowy testy skórne. SEROLOGIA GRUP KRWI: oznaczenie grupy krwi odczyn Coombsa (Przeciwciała przeciw czynnikowi Rh) IMMUNOGLOBULINY: & antytrypsyna C - 3c (składnik dopełniacza) C - 4 (składnik dopełniacza) C1 inhibitor, immunoglobulina A (IgA) immunoglobulina G (IgG) immunoglobulina M (IgM). AUTOIMMUNOLOGIA: antykoagulant toczniowy przeciwciała przeciwjądrowe, przeciwjąderkowe i cytoplazmatyczne/ds. DNA, ss CNA, RNP,Sm,, Scl-70, La, Ro, Jo-1, histonowe, mitochondrialne przeciwciała gliadynowe w klasie IgA przeciwciała gliadynowe w klasie IgG przeciwciała - pemfigus (Pf,Pv) IMF przeciwciała anty GMB IMF przeciwciała antykardiolipidowe IgG przeciwciała antykardiolipidowe IgG i IgM przeciwciała antykardiolipidowe IgM przeciwciała anty-mikrosomalne (MAB) przeciwciała gladynowe w klasie IgG i IgA (łącznie) przeciwciała p/ ds. DNA przeciwciała p/ komórkom okładzinowym żoładka IMF przeciwciała p/cytoplazmie leukocytów – ANCA przeciwciała p/endomysium i gladynowe w klasie IgG i IgA (łącznie) przeciwciała p/endomysium i gliadynowe w klasie IgA przeciwciała p/endomysium i gliadynowe w klasie IgG przeciwciała p/endomysium IgA EmA przeciwciała p/endomysium IgG EmA przeciwciała p/endomysium IgG i IgA EmA (łącznie) przeciwciała p/jądrowe - test przesiewowy ANA przeciwciała p/mięśniom gładkim IMF ASMA przeciwciała p/mięśniom poprzecznie prążkowanym IMF przeciwciała p/mięśniu sercowemu przeciwciała p/mitochondrialne - AMA typu - M2 przeciwciała p/mitochondrialne (M2, M4, M9) AMA przeciwciała p/nadnerczom przeciwciała p/retikulinie w klasie IgA przeciwciała p/retikulinie w klasie IgA i IgG przeciwciała p/retikulinie w klasie IgG przeciwciała p/tyreoglobulinie (ATG).

Badania diagnostyczne: cytologia ginekologiczna RTG klatki piersiowej, kości i stawów, czaszki, zdjęcie przeglądowe narządów jamy brzusznej USG jamy brzusznej, jąder, narządów rodnych, nerek, pęcherza moczowego, piersi, płodu, prostaty – przez powłoki brzuszne, ślinianek, tarczycy USG trans waginalne USG Doppler Wlew doodbytniczy EKG spoczynkowe EKG wysiłkowe Holter EKG, Holter RR ECHO serca EEG EMG spirometria audiometria densytometra MAMMOGRAFIA, TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA (TK): głowy (m.in.: mózgu, twarzoczaszki, zatok obocznych nosa, piramid kości skroniowych, oczodołów, nosogardła) szyi kręgosłupa (w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym) klatki piersiowej i śródpiersia, w tym TK płuc wysokiej rozdzielczości (HRCT) jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej (w tym 2 lub 3 fazowa) miednicy małej (w tym 2 lub 3 fazowa) kości i stawów. REZONANS MAGNETYCZNY (NMR): głowy (m.in.: mózgu, twarzoczaszki, zatok obocznych nosa, oczodołów, piramid kości skroniowych, nosogardła, przysadki mózgowej szyi klatki piersiowej kręgosłupa (w odcinku szyjnym, piersiowym i lędźwiowym) kości i stawów (m.in. stawu kolanowego) jamy brzusznej i przestrzeni zaotrzewnowej miednicy małej. ENDOSKOPIA: gastroskopia kolonoskopia rektoskopia sigmoidoskopia cystoskopia.

Kontrast używany do badań diagnostycznych jest wliczony w cenę pakietu.

Usługi pielęgniarskie w placówce

Oferowane są pacjentom standardowe usługi pielęgniarskie na terenie Kliniki.

Zespół pielęgniarek/pielęgniarzy zapewnia pacjentom Kliniki następujące usługi:

 • iniekcja domięśniowa (lek pacjenta),
 • iniekcja dożylna (lek pacjenta),
 • kroplowy wlew dożylny (lek pacjenta),
 • opatrunek prosty,
 • pomiar ciśnienia krwi,
 • próby śródskórne.

Profilaktyczny przegląd stanu zdrowia

Zakres badań jest ustalany po rozmowie specjalisty z pacjentem. Tego rodzaju zestaw zleconych badań należy się pacjentowi bezpłatnie raz na rok. W chwili, kiedy pacjent posiadający wskazany pakiet medyczny chce powtarzać częściej badania niż raz w roku może skorzystać na z 50% rabatu na badania.

Wskazane powyżej profilaktyczne badania lekarskie mogą zostać wykonane także dla członków rodziny pacjenta z wkupionym pakietem medycznym (partner, dzieci, rodzice) z rabatem 30% od ceny Kliniki.

Usługa dostępna w miastach: Warszawa, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Kraków, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Starogard Gdański.

Chirurgia jednego dnia

Zlecony przez specjalistę zabieg chirurgiczny, wykonywany jest przez zespół lekarzy i asystujących im pielęgniarek w placówce medycznej, która posiada względem tego formalne uprawnienia. Każdy tego rodzaju zabieg operacyjny, który polega na przecięciu powłok ciała jest zabiegiem leczniczym, mającym na celu poprawienie zdrowia pacjenta, w tym usunięcia zmian chorobotwórczych oraz poprawy warunków anatomicznych.

Wszystkie zabiegi inwazyjne są wykonywane jedynie na podstawie skierowania lekarskiego. W tym nie ma możliwości bezpłatnego wykonania zabiegów chirurgicznych zaplanowanych przez pierwsze sześć miesięcy od czasu wykupienia wybranego pakietu medycznego albo jego rozszerzenia. Spis zabiegów chirurgicznych możliwych do wykonania w Klinice: artroskopia, iniekcja dostawowa, jednostronna operacja palucha koślawego (hallux), jednostronna operacja przepukliny pachwinowej (+ siatka), jednostronna operacja przepukliny udowej, operacja innych przepuklin przedniej ściany brzucha, korekcja palca młotkowatego, krioterapia ginekologiczna, laparoskopowa operacja przepukliny pachwinowej, endoskopowa operacja żylaków powrózka nasiennego, laparoskopowe usunięcie jajnika, artroskopowe usunięcie łąkotki stawu kolanowego, laparoskopowe usunięcie pęcherzyka żółciowego, laparoskopowe usunięcie przydatków, endoskopowe wyłuszczenie mięśniaka, laparoskopowe wyłuszczenie torbieli jajnika, marsupializacja gruczołu Bartholin’a, nacięcie i drenaż skóry i tkanki podskórnej, nacięcie ropni gruczołu Bartholin’a, obustronna operacja palucha koślawego (halux), obustronna operacja przepukliny pachwinowej (+ siatka), obustronna operacja przepukliny udowej, oczyszczenie paznokcia, łożyska paznokcia, wału paznokciowego, odroczone szycie ścięgna ręki, operacja „palców trzaskających”, operacja kręczu szyi, operacja przepukliny pępkowej, operacja stawu obojczykowo-barkowego,

operacja stulejki, operacja usunięcia jądra, operacja wodniaka osłonki pochwowej, operacja zatoki szczękowej, operacja żylaków powrózka nasiennego, operacyjne zaopatrzenie złamania ze stabilizacją, operacja szczeliny odbytu, opracowanie rany, oparzenia, plastyka przegrody nosowej, radykalne wycięcie zmiany skóry i tkanki podskórnej + badanie histopatologiczne, szycie rany (skóra i tkanka podskórna), usunięcie ciała obcego z powłok ciała, usunięcie gradówki, usunięcie guzków krwawniczych odbytu met. Longo, usunięcie implantów z kości (śruby, płyty, gwoździe), usunięcie kaletki (łokciowej, kolanowej), usunięcie migdałków podniebiennych, usunięcie polipa szyjki macicy, usunięcie przetoki około okołoodbytniczej, usunięcie szwów, usunięcie ślinianki podżuchwowej, usunięcie torbieli galaretowatej (ganglion) – dołu podkolanowego, nadgarstka lub innych, usunięcie torbieli lub zatoki lipoidalnej, usunięcie torbieli szyi, usunięcie wrastających paznokci, usunięcie żylaków podudzi, 1 kończyna, usunięcie żylaków podudzi - 2 kończyny, uwolnienie kanału nadgarstka, uwolnienie przykurczu Dupuytrien’a, wyłuszczenie torbieli gruczołu Bartholin’a, wytworzenie przetoki p. moczowego zestawem "Cystofix", zabieg rozszerzenia, kalibrowania cewki moczowej, zaopatrzenie złamania.

Maksymalna łączna wartość dopłaty
do zabiegów w ciągu 1 roku - 650 zł.

Transport medyczny na terenie całej Polski - do 300 km

Zapewniamy pacjentom transport medyczny na terenie całego kraju do 300 km, po uprzednich ustaleniach z konsultantem naszej infolinii działającej 24h/dobę. Konieczność zapewnienia transportu jest wskazana w przypadku, kiedy lekarz zadecyduje o tego rodzaju interwencji.

Stomatologia

W ramach pakietu platynowego pacjenci mają możliwość skorzystania z pomocy stomatologicznej w obrębie, której mogą skorzystać z: konsultacji dentystycznych wraz z badaniem stanu jamy ustnej oraz ustaleniem planu leczenia. Pacjent w takiej sytuacji otrzymuje pełny instruktaż dotyczący dbania o jamę ustną. W ramach pakietu medycznego pacjent uzyskuje również rabat 20 % we własnych Klinikach Medycznych operatora medycznego znajdujących się w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku i Starogardzie Gdańskim na stomatologię zachowawczą, w której zakresie znajduje się: leczenie ubytków próchniczych, leczenie kanałowe zębów, odbudowę zębów, suchy zębodół, dewitalizację, amputację i ekstyrpację miazgi, impregnację zębiny.

Rehabilitacja – do 40 zabiegów w skali roku

Pacjenci wymagający interwencji rehabilitantów, mogą skorzystać z opieki po wskazaniu zakresu rehabilitacji przez specjalistę.

Każdy pacjent pragnący skorzystać z możliwości przeprowadzenia rehabilitacji, może jak najbardziej z takiej opcji skorzystać po przedstawieniu skierowania na rehabilitację od specjalisty, do którego może się zapisać przez infolinię w ramach abonamentu. W zakresie pakietu platynowego znajduje się:

 • konsultacja rehabilitanta;
 • konsultacja fizykoterapeuty;
 • kinezyterapia: ćwiczenia bierne, czynno-bierne, wspomagane, pionizacja (indywidualna praca z pacjentem) - co najmniej 15 minut , ćwiczenia ogólnousprawniające inne (z ograniczeniem czasu trwania i ilości zabiegów na rok), ćwiczenia różne (czynne w odciążeniu, czynne w odciążeniu z oporem, czynne wolne, czynne z oporem, izometryczne) - co najmniej 15min, mobilizacje i manipulacje, nauka poruszania się, wyciągi;
 • masaż: masaż suchy;
 • elektrolecznictwo: elektrostymulacja, galwanizacja, jonoforeza, prądy diadynamiczne, prądy interferencyjne, prądy Kotza, prądy TENS, prądy Treberta, tonoliza, ultradźwięki miejscowe, ultrafonoreza, leczenie polem elektromagnetycznym;
 • diatermia krótkofalowa, mikrofalowa;
 • impulsowe pole elektromagnetyczne niskiej częstotliwości;
 • impulsowe pole elektromagnetyczne wysokiej częstotliwości;
 • światłolecznictwo: laseroterapia – skaner, laseroterapia punktowa, naświetlanie promieniami IR, UV, Sollux, światło spolaryzowane;
 • kąpiele: kąpiel wirowa kończyn;
 • krioterapia: krioterapia - miejscowa (azot, dwutlenek węgla).

Opieka Medyczna S7 nie pokrywa kosztów rehabilitacji w przypadku wad wrodzonych, dziecięcego porażenia mózgowego.

Wizyty domowe

Zapewnienie internistycznych bądź pediatrycznych wizyt domowych.

Wizyty domowe realizowane są wyłącznie w oparciu o wskazania medyczne, na zlecenie dyspozytora Całodobowej Linii Medycznej. Wizyty domowe są możliwe w razie np. ostrych infekcji, wysokiej gorączki, zaostrzeniu dolegliwości przewlekłych.

Niedogodny dojazd do centrum medycznego lub wypisanie recepty nie są okolicznościami uzasadniającymi wizytę w domu Pacjenta.

Roczny bilans stanu zdrowia

Profilaktyczne badania wykonywane są w celu uzyskania podstawowych informacji przez specjalistę na temat stanu zdrowia swojego pacjenta. Badania mają przede wszystkim na celu wykluczenie ewentualnych objawów, które mogą, ale nie muszą być przyczyną rozwoju groźnej choroby. Zestawienie badań jest dostosowane indywidualnie do danego pacjenta, biorąc pod uwagę jego wiek, płeć, oraz zapotrzebowanie.

Usługa badań profilaktycznych dostępna jest w wielu miastach, w tym w Warszawie, we Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku oraz Starogardzie Gdańskim.

 • badania laboratoryjne (kał na krew utajoną, ogólne badanie moczu + osad, mocznik, morfologia krwi, OB, glukoza, kreatynina, kwas moczowy, lipidogram (CHOL, HDL, LDL, TG), HCV przeciwciała, HBs Antygen, ALAT, aminotransferaza alaninowa, ASPAT - aminotransferaza asparaginianowa, TSH III generacji),
 • EKG spoczynkowe i EKG wysiłkowe,
 • EKG 24 h,
 • Holter,
 • USG serca "echo serca",
 • USG jamy brzusznej,
 • USG piersi - kobiety do 40 roku życia,
 • mammografia - kobiety po 40 roku życia,
 • USG transwaginalne – kobiety,
 • USG transrektalne gruczołu krokowego - mężczyźni po 40 roku życia,
 • cytologia - kobiety,
 • RTG klatki piersiowej,
 • konsultacja kardiologiczna,
 • konsultacja ginekologiczna – kobiety,
 • konsultacja urologiczna - mężczyźni po 40 roku życia,
 • konsultacja okulistyczna,
 • konsultacja stomatologiczna - przegląd stomatologiczny,
 • końcowa konsultacja internistyczna,
 • kompleksowa informacja i zaświadczenie o stanie zdrowia oraz zalecenia na przyszłość.

Dodatkowo

 • 15 % rabatu na usługi medyczne: konsultacje lekarskie i ambulatoryjną diagnostykę oferowane u Partnerów Medycznych.
 • 25 % rabatu na usługi medyczne: konsultacje lekarskie i ambulatoryjną diagnostykę oferowane w Klinikach Medycznych operatora medycznego (Warszawa, Wrocław, Katowice, Sosnowiec, Kraków, Poznań, Gdynia, Gdańsk, Starogard Gdański).

Prywatna opieka medyczna pozwala Ci wybrać jedną z trzech opcji:

 • indywidualną – pakiet jednej osoby, której przysługuje udział w programie opieki medycznej,
 • partnerską – ubezpieczenie medyczne rozszerzone o jedną osobę: współmałżonka lub partnera bądź też dziecka do ukończenia przez nie 25 roku życia,
 • rodzinną – pakiet medyczny obejmuje rodzinę, a więc współmałżonka lub partnera, a także dzieci do ukończenia przez nie 25 roku życia.

Nie czekaj i zamów Platynowy Pakiet Medyczny już dziś! W bardzo korzystnej cenie otrzymasz dostęp do opieki medycznej na najwyższym możliwym poziomie. Zyskasz także możliwość skorzystania z 40 rehabilitacji w ciągu roku i wizyt profesorskich. I to jeszcze nie wszystko! Przekonaj się sam!

 • Bezpieczeństwo
 • Gwarancja
 • Profesjonalizm
 • Jakość
 • Szybkość
 • Oszczędność

Łatwy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu. Bezpłatne i szybkie wizyty u specjalistów. Wszystko to z poszanowaniem Twojego czasu i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Wybierz pakiet profesjonalnej opieki medycznej, z którego skorzystały już tysiące Klientów. Podnieś komfort swojego życia. Kliknij przycisk poniżej i zamów już teraz pakiet godnej opieki medycznej!

Nie Czekaj! Zamów Pakiet Platynowy Teraz

Poznaj Pakiety Medyczne S7. Sprawdź Promocje!