Infolinia Medyczna: 58 355 77 15

CZEKASZ NA WIZYTĘ DO SPECJALISTY... JAK DŁUGO? NIE CZEKAJ!

Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne. Szanujemy Twoją prywatność w każdej chwili możesz zaktualizować lub usunąć swoje dane. Twoje dane są bezpieczne.

Zapisz się na biuletyn

Bądź na bieżąco z naszą ofertą i promocjami! Książkę w formie e-booka, która zrywa z mitami o zdrowiu otrzymasz na e-mail w prezencie.

Nie jesteś zadowolony lub zadowolona ze swojej opieki medycznej?

Oferujemy pakiety medyczne, które zapewnią Ci profesjonalny i szybki dostęp do wybitnych specjalistów, bez skierowania, bez limitu, 24 godziny na dobę. Zapomnisz o ponoszeniu horrendalnych kosztów. Nareszcie nie będziesz czekać w kolejkach! Będziesz świadomym pacjentem, który wie jak zapewnić sobie wspaniałą opiekę.

Prywatna opieka medyczna - infolinia medyczna

INFOLINIA MEDYCZNA

Z naszymi pakietami zyskasz dostęp do infolinii. Dzięki niej łatwo i szybko dostaniesz się na wizytę do specjalisty.

Prywatna opieka medyczna - placówki medyczne

1000 PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W ramach wykupionego pakietu możesz korzystać z usług ponad 1000 placówek medycznych w całej Polsce.

Prywatna opieka medyczna - oszczędzaj na leczeniu

OSZCZĘDZAJ NA LECZENIU

Wizyta u specjalisty to koszt 150 zł. Teraz skorzystasz z nielimitowanych wizyt bezpłatnie i bez czekania w kolejkach.

Pakiet Medyczny POMARAŃCZOWY

Lekarz bez kolejki i najlepsza opieka medyczna w korzystnej cenie

Współczesny świat daje ogromne możliwości, ale aby móc z tego korzystać należy dbać o swoje zdrowie. Niezbędna jest zatem właściwa opieka medyczna, która niestety dzisiaj nie zawsze jest na odpowiednim poziomie. Marzy Ci się lekarz bez kolejki i dostęp do niego zawsze wtedy, gdy jest potrzebny. Teraz jest to możliwe! W naszym serwisie znajdziesz wspaniałe rozwiązanie, które sprawi, że będziesz spać spokojnie. Pakiet Medyczny Pomarańczowy to prywatna opieka medyczna profesjonalistów, dla których praca jest powołaniem. Dzięki temu zyskasz możliwość korzystania z wiedzy 3 lekarzy pierwszego kontaktu, a także 7 specjalistów bez skierowań i kolejki. W cenie otrzymasz także badania laboratoryjne i diagnostyczne zlecone przez lekarza! Zobacz, co jeszcze możesz zyskać!

Pomarańczowy Pakiet Medyczny S7 zapewni Ci przede wszystkim:

 1. Dostęp do całodobowej infolinii medycznej przez 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Dzięki temu uzyskasz dane dotyczące wizyty lekarskiej i zarezerwujesz termin u konkretnego specjalisty niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz.
 2. Możliwość korzystania z opieki medycznej lekarzy pierwszego kontaktu. Jest to oczywiście lekarz internista, ale prywatnie przyjmie Cię także lekarz medycyny rodzinnej i pediatra. Pozwoli to na zniesienie limitów, bez kolejek, szybko i sprawnie. Lekarz zdoła przyjąć każdego. Wystarczy rejestracja telefoniczna! Maksymalny czas oczekiwania na wizytę to tylko 24 godziny!
 3. Jest w tym także opieka medyczna 7 lekarzy specjalistów: chirurga ogólnego, dermatologa, ginekologa, laryngologa, neurologa, okulisty i urologa. Dostęp do lekarza specjalisty otrzymujesz bez limitu, więc nie czekasz w kolejce. Wizyty nie wymagają skierowania od specjalisty pierwszego kontaktu, jakim jest lekarz internista. Prywatnie i bez żadnych ukrytych kosztów! Zyskujesz swobodę i spokój o swoje zdrowie. Musisz tylko dokonać rejestracji telefonicznej i umówić się na wizytę u specjalistów. Czas oczekiwania na spotkanie to tylko 5 dni! Sprawdź i nie trać więcej czasu na termin u lekarza NFZ!
 4. Najtańszy pakiet medyczny zapewni Ci także pomoc pielęgniarską, a więc dostęp do takich usług jak iniekcja domięśniowa, dożylna, kroplowy wlew dożylny, opatrunek prosty, pomiar ciśnienia krwi, a także próby śródskórne.
 5. Możesz także wykonać badania laboratoryjne i diagnostyczne zlecone przez lekarza. Dzięki temu zrobisz znacznie więcej dla swojego zdrowia.
 6. Dodatkowo otrzymasz także 15-procentowy rabat na usługi medyczne oferowane u Partnerów Medycznych (konsultacja lekarska i diagnostyka ambulatoryjna).
 7. Pomarańczowy Pakiet Medyczny S7 to także 25-procentowy rabat na usługi medyczne oferowane w Klinikach operatora medycznego w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku i Stargardzie Szczecińskim.

Pomarańczowy Pakiet Medyczny polecany dla pacjentów bez poważnych dolegliwości zdrowotnych, które dbają profilaktycznie o swoje zdrowie. Spełni także oczekiwania kobiet, które systematycznie korzystają z opieki ginekologicznej, a także wykonują badania cytologiczne. Abonament spełni marzenie o łatwym dostępie do opieki medycznej. Teraz lekarz ginekolog przyjmie Cię bez kolejki, bez skierowań, prywatnie, ale za niewielkie pieniądze w cenie jednej miesięcznej opłaty, a więc łatwo i przyjemnie. Koszt pakietu zwraca się już przy pierwszej wizycie. Potem to już tylko oszczędności! Zobacz sam i przekonaj się jakie to proste!

Całodobowa Linia Medyczna

24h Infolinia Medyczna pozwalająca na rezerwację terminów wizyt i badań na terenie całego kraju.

Każdy pacjent ma możliwość dokonania rejestracji z dowolnego miejsca w Polsce w Klinikach zlokalizowanych na obszarze kraju. Podczas rozmowy ustala się dogodny dla pacjenta termin. W dniu, w którym ma odbyć się wizyta, do pacjenta wysyła się wiadomość SMS, która przypomni o terminie konsultacji bądź badania. Infolinia Medyczna to także ratunek w wyjątkowych sytuacjach. Można z niej skorzystać niezależnie od dnia i godziny, gdyż personel medyczny zawsze udzieli porady, a w razie potrzeby zamówi wizytę domową. Numer całodobowej linii medycznej znajduje się na karcie identyfikacyjnej, którą otrzymuje każdy pacjent.

Pakiet Pomarańczowy

Podstawowa i specjalistyczna opieka zdrowotna

Pacjenci zyskują bezpośredni i nieograniczony limitami dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu, a także wybranych specjalistów bez potrzeby posiadania skierowania od internisty.

W ramach opieki podstawowej i specjalistycznej opieki medycznej pacjent ma zapewnione następujące usługi: wywiad, badanie przedmiotowe, skierowanie na badania diagnostyczne, postawienie diagnozy, leczenie, a także wskazania do leczenia specjalistycznego.

LEKARZE PIERWSZEGO KONTAKTU:

 • internista,
 • lekarz medycyny rodzinnej,
 • pediatra.

LEKARZE SPECJALIŚCI:

 • chirurg ogólny,
 • dermatolog,
 • ginekolog,
 • laryngolog,
 • neurolog,
 • okulista,
 • urolog.

Badania laboratoryjne i diagnostyczne

Każdy pacjent korzysta także z możliwości bezpłatnych i nielimitowanych badań laboratoryjnych, a także diagnostycznych testów zleconych przez lekarza.

Podstawowe badania diagnostyczne, z których można korzystać w ramach Pomarańczowego Pakietu Medycznego: cytologia ginekologiczna, RTG klatki piersiowej, czaszki, kości i stawów, zdjęcie przeglądowe narządów jamy brzusznej, USG jamy brzusznej, jąder, narządów rodnych (przez powłoki brzuszne), nerek, pęcherza moczowego, piersi, płodu, prostaty (przez powłoki brzuszne), ślinianek, tarczycy, EKG spoczynkowe, spirometria, a także audiometria.

Kontrast używany do badań diagnostycznych wliczony jest w cenę!

Badania laboratoryjne oferowane w ramach abonamentu Pomarańczowy Pakiet Medyczny: OB, morfologia krwi z rozmazem, badanie ogólne moczu, jonogram (sód i potas), glikoza we krwi, żelazo we krwi, magnez we krwi, mocznik we krwi, kreatynina we krwi, cholesterol całkowity, trójglicerydy, bilirubina we krwi, białko we krwi, AspAT, ALAT, GGTP we krwi, amylaza we krwi, ASO, APTT i PT we krwi, poziom fibrynogenu.

Pomoc pielęgniarska w placówce

Każdy pacjent otoczony zostanie także opieką profesjonalnej pielęgniarki w Klinice.

Pielęgniarka służy pomocą i opieką, oferując:

 • iniekcja domięśniowa (lek pacjenta),
 • iniekcja dożylna (lek pacjenta),
 • kroplowy wlew dożylny (lek pacjenta),
 • opatrunek prosty,
 • pomiar ciśnienia krwi,
 • próby śródskórne.

Dodatkowe możliwości

 • Pomarańczowy Pakiet Medyczny daje możliwość skorzystania z 15-procentowego rabatu na usługi medyczne (konsultację medyczną i diagnostykę ambulatoryjną) oferowane przez Partnerów Medycznych.
 • Dodatkowo można także skorzystać z 25-procentowego rabatu na usługi medyczne (konsultację medyczną i diagnostykę ambulatoryjną) oferowane przez Kliniki operatora medycznego w Warszawie, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu, Krakowie, Poznaniu, Gdyni, Gdańsku i Stargardzie Gdańskim.

Prywatna opieka medyczna z pakietem pomarańczowym pozwala Ci wybrać jedną z trzech wersji, pakiet:

S7 Pakiet Medyczny

Proponujemy Ci dzisiaj, teraz pakiet medyczny:

 • dla Twojej rodziny/Twojego partnera(-ki)/dla Ciebie,
 • z nielimitowanym dostępem do lekarzy, lekarzy specjalistów, do badań,

dzięki któremu będzie możliwe:

 • umówienie się telefonicznie,
 • do dobrej placówki, dobrego lekarza, lekarza specjalisty, na badania,
 • szybko: za kilka dni lub nawet dzisiaj,
 • skutecznie: tyle wizyt, tyle badań ile potrzebujesz do wyleczenia,
 • korzystnie: dostęp do lekarzy, lekarzy specjalistów, do badań w cenie jednej miesięcznej opłaty.

Chcesz zamówić pakiet? Wystarczy, że wypełnisz dostępny formularz. Pamiętaj, że gdy Twoja wpłata zostanie odnotowana do 20 dnia miesiąca, to usługa uruchomiona zostanie pierwszego dnia następnego miesiąca. O możliwości korzystania z usług powiadomimy Cię SMS-em. Otrzymasz także wszystkie niezbędne informacje, a także dostęp do konta online.

 • Bezpieczeństwo
 • Gwarancja
 • Profesjonalizm
 • Jakość
 • Szybkość
 • Oszczędność

Łatwy dostęp do lekarza pierwszego kontaktu. Bezpłatne i szybkie wizyty u specjalistów. Wszystko to z poszanowaniem Twojego czasu i wyjątkowym podejściem do pacjenta. Wybierz pakiet profesjonalnej opieki medycznej, z którego skorzystały już tysiące Klientów. Podnieś komfort swojego życia. Kliknij przycisk poniżej i zamów już teraz pakiet godnej opieki medycznej!

Nie Czekaj! Zamów Pakiet Pomarańczowy Teraz

Poznaj Pakiety Medyczne S7. Sprawdź Promocje!